Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jelek alapján lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek alapján lehet észrevenni hogy meg kell csókolnom egy lányt?

Figyelt kérdés
Ma megyek randira egy lánnyal, én bejövök neki és nekem is ő, és szeretnék vele csókolózni, de ebben az a nagy gond hogy még sosem csókolóztam.
2010. nov. 2. 09:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
100%
ha harapdálja a szája szélét. az annak a jele,ökölbe szorítja a kezét.. mozgatja a lábát
2010. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 Dancsibácsi! ***** válasza:
3%

1: elviszed a parkba

2: mondod hogy térdeljen le eléd

3: elővezed a falloszt

4: izomból feltolod az orrába

5: így húzod hazafelé

2010. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
Ezek elég jó válaszok. Köszi :) Nagyon szép lány amúgy és én nem akarom elhalasztani a lehetőséget. Egyébként az már jó jel ha ő keresett fel engem, nem?
2010. nov. 2. 09:33
 4/64 A kérdező kommentje:
Dancsibácsi én nem azért tettem fel a kérdést hogy marhaságokat írjanak rá, úgyhogy ne is írj semmit ami nem ehhez tartozik!
2010. nov. 2. 09:34
 5/64 Dancsibácsi! ***** válasza:

09:33

igen, az nagyon jó. ritkán van ilyen, örüljél neki.

amúgy le lehet szarni a csaj jeleit, csak kell egy megfelelő pillanat és smárolhatsz...

2010. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:

hát jah :D de amit tehetsz.. :D


megöleled hátulról vagy oldalról és odateszed a kezed a szívére. nem a mellére :D a szívére.. :D és otthagyod :D

és ez jó lesz hidd el :D

2010. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:
Hát nm is tudom... ez már túl romantikus nekem :)
2010. nov. 2. 09:38
 8/64 anonim ***** válasza:

de ez minden lánynál bejön :D és nekem személy szerint iszonyat jó érzés érezni hogy így dobog a szíve miközben ölelgetem :D

akár egy lány barátnál is

2010. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
Én attól félek hogy nem tudom mikor kell megtenni, és ha rosszkor csinálnám akkor lehet elutasítana, az meg elég gázos lenne a számomra és nehéz lenne kimászni abból a helyzetből.
2010. nov. 2. 09:41
 10/64 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne hogy hogyan tudnám rávezetni és tudatni vele.
2010. nov. 2. 09:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!