Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki esetleg nem akar egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki esetleg nem akar egy csajt magának mert nagyon unom már az egyedül létet?

Figyelt kérdés
Cs,megyén belül
2011. nov. 9. 17:25
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
Hm.. csupán az időpontal van a baj
2011. nov. 21. 15:54
 32/52 anonim ***** válasza:

''De most komolyan kéne egy pasi :S:(''


Ilyet azok mondanak, akiknek viszket a vaginájuk, sajnos ebből szűrtem le azt, hogy mostanában szándékszol kiélni magad. (A gumi sem olcsó. By the way.)

2011. nov. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
Katt a témárol drága tudtommal tölled nem kértem segitséget de szolj ha netán tévedek
2011. nov. 21. 15:57
 34/52 anonim ***** válasza:
Tévedsz :) Nyilvános fórum, ergo senkitől se kértél név szerint választ, mégis mindenki válaszolhat rá, tudod ez a GyK átka, vagy viseled a következményeit, vagy teszed azt, mint sokan mások: társkeresőn keresel társat.
2011. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
Tőlled személy szerint nem az volt a kérdésem hogy ki akar maának csajt nem az h ki akar engem kioktatni szivi azért van különbség mellesleg ha még szivozni szeretnél emberedre akadtál
2011. nov. 21. 16:00
 36/52 anonim ***** válasza:
Mivel ez nem Maunika só, ezért nem inkább privátot küldtem neked, hogy ne erre a kis köcsögkaratéra vergődjön a fél GyK, ami kialakult köztünk.
2011. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

Mi a bajod az időponttal?

Csak nem türelmetlen vagy?Én nem vagyok türelmetlen(kívéve sötét vágyaim legmélyén ,de ezt most nem szabadítom még el) :)

Tudakoljunk rólad ha már pasizni akarsz hogy mennyi mindennek is felelsz meg...

Főzni tudsz?Palacsinta sütés közben megy a sex?A spermát lenyeled?El kell kérni a szüleidtől?Hisztizel ha nem kapsz nyalókát?Anális játékok?El kell tartani?

Tudod hogy mikor mit akarsz? :)

2011. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Na figyel csak mondok neked valamit menj el az utcátok sarkára tedd fel ugyan ezeket a kérdéseket engem meg felejcs el de nagyon gyorsan a hülyeségeiddel
2011. nov. 21. 16:15
 39/52 anonim ***** válasza:

Durci van :)

Miért az utca sarkára menjek?

Sokat kell még tanulnod 14 évesen kiscsaj!!! :)

2011. nov. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Hidj nekem ha nem a szex terén de más téren többet tudok mint te
2011. nov. 21. 16:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!