Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki esetleg nem akar egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki esetleg nem akar egy csajt magának mert nagyon unom már az egyedül létet?

Figyelt kérdés
Cs,megyén belül
2011. nov. 9. 17:25
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

Mondasz valamit, amire reagálok (amire pedig TE reagálsz). Csúnyább vitában ne legyen részed soha.


Próbáltam rávilágítani, hogy amiket írsz, marhára félreérthetőek, ezért néz itt nem egy válaszoló ribizlinek, és mivel mindenki azt hisz, amit akar, ezért te csak annyit tehetsz ellene, hogy nem írsz ki ilyen jellegű szövegeket, vagy ha kiírod, ne zavarjon, hogy kapsz hideget-meleget.


Tekintve, hogy mi már soha nem leszünk világi nagy barátnők, így én tovább nem fogok válaszolni neked, vedd nyugodtan győzelemnek, nekem nem azon múlik sem a párkapcsolatom, sem a diplomám, hogy egy 14 éves okosabbnak gondolja magát nálam. Csak ne lepődj meg a férfiak kommentjein, pont azért, amit mondtam.


Sok sikert az életben, bár neked biztosan lesz is, a szabadelvűeknek áll a világ.


Csóközön.

2011. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
Miért úgy írod, hogy töllem, tölled, kedves kérdező?
2011. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!