Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta nincs párkapcsolatod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta nincs párkapcsolatod? Szeretnél, vagy jó egyedül? Esetleg van oka, hogy nem lehet párod?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:

nem volt még . nem felelek meg a mai elvárásoknak a pasik részéről. talán 1x lesz. nem hiszem, hogy most addig elvagyok egyedül is.


1lány.

2010. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem volt, és nem is lesz! 34/F vagyok és ha eddig annyira sem foglalkoztam a nokkel h a szüzességemet elveszítsem, most már nem is lesz senkim. és 1általán nem vok boldogtalan :)
2010. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos nekem még sosem volt, de természetesen szeretnék.

Sz@r egyedül, hidd el.

17 éves vagyok, ma épp a fejemhez vágták, hogy éretlen vagyok, de nem értem miből gondolták.

Még szerencse, hogy nem kellene a csaj nekem, mert az nagy csalódás lenne.

Mi az oka, hogy nincs senkim?

Hát nem tudom. Nem nézhetek ki olyan túl rosszul, ha mondták már, hogy jó képű vagyok, és vannak "hódolóim" is, csak nekem nem jönnek be, vagy épp nem jönne össze, vagy körbe röhögnének az ismerősök, hogy "húúúú, de gáz!!!". Én ebből nem kérek, sosem kerestem tökéletes embert, mert nincs olyan, szolid konzervatívak jönnek be, majd csak megtalálom a "párom".


Na ez voltam én, nem kérek hozzá kommentárt, köszönöm.

2010. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Néhány hónapja nincs.

Nem jó egyedül.

Ahogy megy az idő, úgy leszek igénytelenebb. Tehát fél éven belül lesz valakim.

34/F

2010. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sose volt, nem lehet, neha szeretnek, neha nem. Angliaban vagyok, nem beszelek olyan jol, hogy kapcsolatba kezdjek, mig otthon voltam, nem volt jo nekem senki. Lehet lejjebb kene adni az igenyeimbol, pedig nem gondolom oket soknak.
2010. nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2 éve. Szeretnék nagyon. Oka, hogy besz@ri vagyok picit. 20+F
2010. nov. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lassan fél éve. Néha jó így, néha pedig jó lenne valaki mellém, de ilyenkor felhívom a legjobb fiúbarátom, és már jobb is. :) Van oka egyébként: elviselhetetlen vagyok. : )

17L

2010. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Eddig még egy párkapcsolatom sem volt, sajnos. Egyáltalán nem jó egyedül. Szeretnék változtatni rajta, de 30-on túl egyre nehezebb, hiába vagyok fiatalos kinézetű.

Ehhez még hozzájön, hogy jelenleg nincs munkám, így ismerkedni sem merek addig, amíg nem lesz újból.


33/F

2010. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"nem volt még . nem felelek meg a mai elvárásoknak a pasik részéről. talán 1x lesz. nem hiszem, hogy most addig elvagyok egyedül is.


1lány."


Miért nem felelsz meg a pasik elvárásainak?

2012. júl. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!