Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 hónapja vagyok egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja vagyok egy nagyon aranyos kedves lánnyal. Ki fog dobni ha megtudja hogy devizakölcsönös lakáshitelem van?

Figyelt kérdés
Legyetek szivesek normális válaszokat kérek! Nagyon szépen köszönöm előre is!
2011. nov. 10. 12:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
még nem mondtam el neki
2011. nov. 10. 12:34
 2/17 anonim ***** válasza:
Fogós kérdés..22/F
2011. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha tudod fizetni, miért dobna ki?
2011. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Most lehet, hogy én vagyok a hülye, de nem értem az összefüggést... Én emiatt nem dobnék ki senkit...
2011. nov. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hogy függ össze ez a két dolog? Te kidobnád őt, ha ugynezt megtudnád róla?
2011. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem. Csak azért tettem fel a kérdést mert a nők elvárják hogy heti szinten 20 000 forintot költsek rájuk és tartsam el őket.
2011. nov. 10. 12:46
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes bnőid lehetnek..
2011. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 LadyLee ***** válasza:
93%

"a nők elvárják hogy heti szinten 20 000 forintot költsek rájuk és tartsam el őket"


Összekevered a fogalmakat: aki pénzért van veled, az nem a nőd, hanem egy kurv@.


Legközelebb válassz olyan nőt, akinek van saját egzisztenciája, és akkor nem kell rá ennyit "költeni", mert költ ő magára. Életemben nem költött rám heti 20.000-et egy pasi sem, pláne nem tartott el. Ha te egy olyan lányt válaszottál, akinek ilyen igényei vannak, akkor ne panaszkodj, hanem perkálj.


És igen, ezesetben el fog hagyni.

2011. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha valoban nagyon kedves es aranyos, akkor nem.
2011. nov. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ha ez tényleg így lenne, akkor nagyon sokunknak nem lenne párkapcsolata...ha jól választottál, akkor emiatt nem hiszem, hogy elhagyna. És mivel még csak 1 hónapja jártok, nem is kell feltétlenül erről tudnia. Ez max akkor jöhetne szóba, ha már az összeköltözést latolgatjátok, de akkor sem szakító ok (legalábbis nem kellene annak lennie).
2011. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!