Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki lenne ha találkoznék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne ha találkoznék a barátnőmmel és sírnák? (mert régen láttam és hiányzik)

Figyelt kérdés
Már egy hete nem találkoztunk és szerintem tuti el fogom magam sírni. Nem fog hülyének nézni?
2009. máj. 8. 18:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is nyugodtan elejthetsz pár könnycseppet:) Az a ciki, aki cikinek tartja ha egy fiú sír... barátnőd biztos értékelni fogja, még meg is vigasztal. Legalábbis én ezt tenném, értékelném ha egy srác tényleg tiszta szívből annyira szeretne, hogy sír miattam :)
2009. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ismételni tudok. Te ismered a barátnődet:) Még lehet ő is veled fog sírni:)
2009. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Aki azt írta hogy minek kell lepontozni üzenem neked hogy mindegyiket 100% ig hasznosra nyomtam mert véleményt kérdeztem szóval az csak jó lehet mert a véleményed. Ezért nem értem ha valakinek verselemzésre vagy érvelésre nem 5 öst adnak.:) És mindenkinek aki írt és írni fog nagyon köszönöm a segítséget. :)
2009. máj. 8. 22:01
 14/17 anonim ***** válasza:
65%

háát énis csak max a reptéren tudok elképzelni egy ilyen könnyes jelenetet (mármint h "újratalálkozás" miatt )

és nem ez hülyeség h biztosan tetszeni fog neki (vki ezt irta) ... nemminden csajnak tetszene .... psze van akinek tetszik de van akinek nem . én nekem pl nem nan tetszene ... sőt.Amugy meg , csak ismered a bnődet hogy bejönnek e neki az ilyen dolgok...

2009. máj. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hm...hát 1 hét után sírni? Hát szerintem nem ciki, de 1 hét elég kevés idő, bár igaz tud mérhetetlenül hiányozni a szerelmed. És nem nevetnélek ki, az tuti :)

És hát mi 60nap után fogunk tudni csak találkozni (már csak 17 napot kell kibírni:) ) és tuti ha leszállok a vonatról és megpillantom kedvesemet, odarohanok hozzá, ,,nyakába ugrok,, és biztos elejtek pár könnycseppet, ismerem magam annyira , hogy tudjam, nagy valószínűséggel így fogok reagálni.

Ja és elbúcsúzást eddig még soha nem sikerült megélnem könnyek nélkül, irtó szar érzés látni az egyre távolodó állomást, vagy vonatot, főleg ah tudod, hogy most 60napig nem láthatod kedvesedet!


18/L

2009. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon ciki lenne. A lányok szeretik eljátszani itt a romantikust, de ne higgy nekik. Onnantól már nem tekintene rád férfiként.
2009. máj. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

szerinted kedves kérdező az mit szóljon akitől a barátja ill.barátnője 170 km-re él..?!)(élő példa: az én barátom 170km-re laik tőlem és több mint 1 éve imádjuk egymást) ...

na mind 1 cikinek nem ciki de 1 hét ha neked sok akkor nekem 1 hónap 1millióx több már bocsi...ha meg sírnál akkor szerintem a bnőd örulne hogy ennyire mutatod neki hogy mennyire hiányzik neked vagy másik helyzetbe nem ... :/ :)

2009. jún. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!