Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnenk-e még van rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnenk-e még van rá esély vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
A volt barátommal akivel 6 hónapig jártam volt 6hónap szünet!Most azt mondja h belémszeretett meg minden nagyon aranyos de nemtudom h igazából mit várhatok a dologtól!Ja és nemtudnám komolyan gondolni mert még nemvagyok rá felkészülve!Soha nem csókolóztam még és nemtudom h ha bepróbálkozik akkor mit csináljak most megyünk eggyüt egy hétre táborba de nemtudom!Szóval jöjjek össze vele,vagy ne????Ő 16F én 14L
2009. máj. 8. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

és 6 hónapig holt volt? volt másik nője, aki most dobta?

döntd el h mondjuk ez zavarna-e téged vagy sem

14 évesen még bőven van időd mindenre, nem kell sietned sehová

2009. máj. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Khm...izé

Megint nem tudok gondolatot olvasni, de amennyit leírtál: miért ne jöhetnétek össze? Mi tart vissza? Mit nem tudnál komolyan gondolni? A párkapcsolatot? Mert ha igen, akkor inkább maradjon is így, hiszen 14 éves vagy.


A csókolózás égszakító problémájától pedig felmászok a falra. Mindenki el kezdi valahol, menni fog, ha nagyon nem esetleg leblokkolsz ( ilyet még sose tapasztaltam de itt többen írták már ), akkor megbeszélheted a fiúval is.


Héééééééé, megjött a pizzám!


Sárky

2009. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!