Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk, miért fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L.Szilárd kérdése:

Lányok, fiúk, miért fontos nektek annyira az, hogy a másik tud-e tökéletesen fogalmazni, és helyesen írni?

Figyelt kérdés
Több lánynál olvastam, meg hallottam, meg már fiú ismerősöktől is hallottam, hogy ha a leendő párja nem tud helyesen írni akkor inkább szakít vele. Csak ettől függne egy párkapcsolat?
2011. nov. 11. 11:47
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

12:26 válaszra:

Kicsit magad ellen írtál már bocsánat. Ha semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz, akkor miért a helyes írást nézik az emberek? Szerintem az őszinteség SOKKAL fontosabb egy kapcsolatban, mint a helyes írás.

2011. nov. 11. 12:39
 12/29 anonim ***** válasza:
76%

A helyesírás egy bizonyos fokig szintmérője a szellemi képességeknek. Láttam olyat aki még akkor sem gyanakodott amikor tele volt a szöveg piros aláhúzásokkal monitoron. Nem jött rá hogy valami nem klappol. Számomra egy buta nő nagyon kiábrándító tud lenni.

34FFI

2011. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ismerkedeskor senki sem keri meg a masik szemelyt, hogy irjon neki szoveget kideruljon, hogyan ir. Aztan ha osszejonnek es akkor derul ki,hogy helytelenul ir, majdnem biztos vagyok, hogy emiatt senki sem fog szakitani. Hiszen emberek ezrei turik el meg azt is, hogy parjuk megalazza oket, nemhogy a helyesiras lenne donto.
2011. nov. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
54%

Én a pasikat mindig lecsekkolom fészbukon mielőtt bármi komolyabb is lenne, mert ott látom a stílusát meg a helyesírását. Nálam szinte kizáró ok ha valaki sorozatosan brutális hibákat ejt. Nem tudom miért de nekem ez valahogy nagyon a heppem. (mint ahogy egy fiú cipője is nagyon sokat dob nálam a latba :D )


21L

2011. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
82%

Nekem valamennyire fontos, de ellenpélda a srác, aki most tetszik. Eleinte nagyon húztam a számat, hogy nem tud helyesen írni, aztán kiderült, hogy nem tehet róla, diszgráfiás. Ezzel semmi bajom sincs, és kicsit el is szégyelltem magam mélyen, hogy emiatt elgondolkodtam azon, hogy hagyom a fenébe az ismerkedést. De hozzá kell tenni, hogy a gondolkodásával, logikájával, és stílusával teljesen ellensúlyozta a dolgot, ezért nem is foglalkoztam a problémával =)

De sok esetben utalhat az értelmi szintre. Nem arra gondolok, ha valaki véletlenül elír valamit, vagy kihagy egy vesszőt...stb. De azért van egy szint, ami alatt szinte biztos, hogy gond van a másik fejével, jobb esetben csak diszgráfiáról vagy hasonlóról van szó, rosszabb esetben...azt hiszem ezt mindenki el tudja képzelni.

2011. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, ha nincs facebookja vagy van helyesiras javitoja??? Mar bocs de Te jo eg effektus jott ram.
2011. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
65%

Mert elég igénytelen az, aki arra nem képes, hogy normálisan megtanulja a saját anya nyelvét. Persze nehéz a magyar meg minden, így mindenki hibázik pl. a vesszőknél, vagy az összetett szavaknál, de amikor valaki a voltot leírja w-vel, a lyukat pedig j-vel, az nehogy annyira értelmes legyen már. Ha pedig szólsz nekik, még ők vannak felháborodva.

A helyesírási hibák még elmennek, de amikor valaki direkt angol szavakat használ, vagy rövidít (szupcsi és társaik) "nákol" futnák, tudnák menni és hasonlók, na azok igazán fel tudnak húzni.

2011. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

ma 12:39!


Miért vonsz párhuzamot két különböző dolog között?

2011. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

14:28 válaszra:

Nem vonnék párhuzamot a kettő között, ha nem lenne, ilyen fajta rossz tapasztalatom.

2011. nov. 11. 15:12
 20/29 A kérdező kommentje:

13:47 válaszra:

Akkor velem pórul járnál mert most töröltem magam a facebook-ról, és tervbe vettem, hogy a többi közösségi oldalról is törlöm magam.

2011. nov. 11. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!