Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, fiúk, miért fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L.Szilárd kérdése:

Lányok, fiúk, miért fontos nektek annyira az, hogy a másik tud-e tökéletesen fogalmazni, és helyesen írni?

Figyelt kérdés
Több lánynál olvastam, meg hallottam, meg már fiú ismerősöktől is hallottam, hogy ha a leendő párja nem tud helyesen írni akkor inkább szakít vele. Csak ettől függne egy párkapcsolat?
2011. nov. 11. 11:47
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Egy dolgot szűrök le a válaszokból, ami engem személy szerint elkeserít. Mégpedig, hogy a többség az intelligenciát, a helyes írás alapján méri fel. Pedig szerintem nem sok köze van a kettőnek egymáshoz. Szerintem, hogy valaki nem tud írni, még lehet olvasott tájékozott ember, és nem VV, Összeesküvők, meg társai IQ romboló műsort néző ember. Magam részéről nem, szoktam nézni ezeket a műsorokat.
2011. nov. 11. 15:27
 22/29 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is fontos. Azért legyen meg egy olyan alapműveltsége, hogy tudjon helyesen, és normálisan írni.
2011. nov. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 kovpet ***** válasza:

Kedves kérdező: a helyesírás igen fontos dolog, de kizárólag ez alapján nem szabad ítélni. Nagy rossz pont, ha valaki képtelen a saját anyanyelvén elfogadhatóan kifejezni magát, de attól még lehet rendes és jó ember.

Ez is olyan dolog, mint minden a világban. Meg kell találni a két véglet között a középutat.

2011. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

20:12 válaszra:

Nem azt írtam, és írom, hogy a helyesírás nem fontos. Magam is fontosnak tartom. De azt hülyeségnek, vagy nagy képűségnek tartom, hogy valakivel azért ne ismerkedjek, vagy esetleg ne legyek párja, mert nem tud tökéletesen írni.

2011. nov. 11. 20:17
 25/29 anonim ***** válasza:
48%
Számomra azt mutatja, hogy mennyire intelligens. Ha választékos a szókincse, és azt képes is helyesírási hibák nélkül leírni, akkor már félsikere van nálam :)
2011. nov. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 napietus ***** válasza:
30%
ez ugyanolyan dolog, mint az, hogy tudjon viselkedni az asztalnál. van, aki nem tud, mégis jó ember, ezt elfogadom. ahogy azt is, hogy ha valaki helytelenül ír, pongyolán fogalmaz, attól is lehet jó ember. de én nem tudnék vele járni, az biztos. ezek nálam alap dolgok.
2011. nov. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
48%

Kedves Kérdező!

Ha valaki olvasott ember és intelligens, annak azért kell tudnia helyesen írni. Nem gondolod??

2011. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 menta34 ***** válasza:
84%
Attól még, hogy valaki olvasott, intelligens és tud helyesen írni még lehet pedofil, tömeggyilkos, adócsaló, szélhámos, anyaszomorító, stb. :)
2011. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ostobaság ez a kérdés. Ezt csak ilyen nagyon kultursznob agymenéses leendő nyelvtantanítónéni tanítóbácsi jelőltek sulykolják be. Én például egyáltalán nem foglalkoznék azzal,ha a szerelmem nem tudna helyesen írni. Mit számít? Csak annyi jön le,hogy vagy kapkod és azért, vagy nem figyel oda és azért, vagy a suliban annak idején éppen ezeket nem magolta be és kész. Attól még más téren lehet nagyon is okos és tapasztalt. Az ,hgoy hogyan fogalmaz, hogyan fejti ki a véleményét, tartalmilag, a mondanivalója mennyire tartalmas, az már inkább meghatározó, abból jobban lejön,hogy alacsony intelligenciájú, vagy egy okosabb féle egyénről van szó. A helyesírás semmit nem határoz meg viszont.
2012. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!