Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kezdeményez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményez?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, akivel már a kezdetektől nagyon jól kijövünk.Nemrég elvitt egy éjszakai sétára munka után, másnap kirándulni hívott, meghívott vacsizni és sétáltunk.Most a napokban is elhívott a Várba sétálni.Nagyon jól éreztük magunkat, meg is köszönte azt az estét, de nem értem, hogy mit érez irántam, mert még semmi több nem történt...
2011. nov. 11. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:

ez neked nem kezdeményezés?!

jesszus! :)

lehet arra vár, h te is lépj felé...

2011. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert fél, fél a visszautasítástól mert utána rosszul érezné magát.
2011. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a harmadik randin lefektet, az jó? Vagy csak arra gondolsz, hogy mondjuk megcsókolhatott volna?


Volt barátommal közel 2 hónapig randiztunk. És én voltam az kai "besokallt", és megcsókoltam.


Nem minden pasi ront neki rögtön a másiknak, és szerintem ez azt is tükrözi, hogy komolyan gondol téged, és nem csak szexre akar csábítani.

Az ilyen pasiból kéne több.


24/n

2011. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
már az első randin g*rincre kellett volna vágn*a :) ez a normális manapság :) pff
2011. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem azt akarom,hogy gerincre vágjon, csak nem akarom félreérteni őt,ha mondjuk csak barátkozik velem pl..

Szerintem pedig érezheti h nem közömbös a számomra.

2011. nov. 11. 15:30
 6/8 obivan ***** válasza:
Akkor meg...? Úgy lesz, ha úgy kell lennie! Bár ezt kétlem, mert ez azt jelenti, hogy nem annyira vagytok egy hullámhosszon, vagyis mást vártok a kapcsolatotoktól jelenlegi állapotában. Azért nincs veszve minden - már annyi minden történt - szerintem beszélj vele, és mond el neki, hogy komolyabbra is fordulhat a dolog, ha úgy alakul nincs kifogásod "vegye figyelembe, hogy ez már kezd több lenni a barátkozásnál". Picike bátorítást! Egyébként én sem lépnék, amig nem érzem amit ilyenkor kell.
2011. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy pasi nem akar csak úgy barátkozni veled. Hidd el. :)
2011. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Barátkozásnál ez jóval több!

Tisztel téged, szeretne megismerni,

szeretné, hogy megismerd, komolyan vesz.

Nem akarja elsietni a dolgokat.

Lehet kapott már sok visszautasítást.

Hozd ki úgy a szituációt, hogy kezdeményeznie kelljen!

Vagy kezdeményezz te, pl.: hazakísérteted magad, ő megköszöni az estét, te pedig félig a szájára adsz egy puszit. (Mivel bejössz neki, csókolózás lesz belőle, ha nem, akkor meg félrement a "puszi", bár el is húzhatta volna az arcát, tehát marad a csók!)

2011. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!