Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez esetben baj, ha mind2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben baj, ha mind2 sráccal randizom?

Figyelt kérdés
Netről megbeszéltem 2 sráccal talit, egyikkel ma, másikkal holnap. A mai nagyon jól sült el, ahhoz képest, hogy 18 éves a srác és 4 évvel idősebb. (egy városban lakunk) Holnap talizok egy 15 éves sráccal, képről stb, ő is nagyon bejön, de ez majd a jövő zenéje. Egyenlőre baj lenne, ha mindkettővel találkozgatnék?? És ha mindketten bejönnek melyiket válasszam? a korombeli 1 órányira lakik tőlem.
2011. nov. 11. 18:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ha számodra ez kérdés, akkor sok tisztesség meg becsület szorúlt beléd, így 14 éves korodra!

De előbb utóbb te is megtalálod a magad ilyen szituációjaát, csak akkor ezt veled fogják eljátszani, majd gondolj rá, milyen jó is volt, mikor ezt te csináltad mással!

Csak akkor majd azt a kérdést írd ide ki, hogy hogy lehet ilyen szemét a pasi, hogy randizik veled, meg melletted mással is...

2011. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem értelek titeket... Csak találkoznak egyszer könyörgöm... Persze párhuzamosan folyamatosan találkozni mindkettővel nem valami szép. De ez még csak egyszeri alkalom... Nem járnak, nincs lekötve azt csinál amit akar. Ha már randira hívtok egy lányt, az összes többi esélytelen vagy mi? Nincs ebben semmi... Nem kötelezte el magát egyikhez sem.
2011. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
ez úgy volt, h a 15 évessel beszéltem egy ideje, és meg beszéltünk egy talit. miután megbeszéltük, írt egy két nappal később a 18 éves, és mivel helybéli úgy voltam vele, h miért.ne és ma délbe talizok a 15 évessel
2011. nov. 12. 08:11
 14/14 A kérdező kommentje:
már megvan... a 15 évessel folytatom a másiknak megmondtam! :D
2011. nov. 13. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!