Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizom egy sráccal, minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizom egy sráccal, minden oké vele, nagyon bejön, jól érzem vele magam, stb. Egy gond van, hogy nem jól csókol. Mit tegyek? Hogy tudnám rávezetni vmi technikára, amit én is élveznék?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mutatsd meg neki. Mond el, hogy neked így sokkal jobb lenne. Tanítsd. Gyakorlat teszi a mestert. :)))
2009. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem is, csókold úgy, ahogy te szereted, előbb utóbb sztem átátll
2009. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hogy tudnám elérni, hogy a nyelvét is bevonja a csokba?
2009. szept. 1. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyerekek, összejöttök egy délután egy kis nyelvórára. Tanárnéni módjára elmagyarázod neki mit és hogyan, ő meg figyel és tanul.
2009. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem dugja a nyelvét akkor csináld te!:) szerintem csak gyakorlás kérdése. :D nekem se nagyon megy és nincs is kivel gyakorolnom.:S:S:S
2009. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy szeretnél most te irányítani, és kövessen:DXD(Ezzel ugyanis nem bántod meg, de meg is taníthatod):D
2009. szept. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, főleg az utolsó 2 válaszolónak! Írhattok még ám!
2009. szept. 1. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!