Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarja az összes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja az összes férfi ezt? És miért ugyanolyan az összes?

Figyelt kérdés
Ismerek több srácot akik már 2-3 éve együtt vannak a barátnőjével, de azért más lányokkal flörtölgetnek, szórakoznak, vagy eldobják a régi szerelmüket egy szüz lány végett. Minden férfi csak ugyanazt akarja. Hol lehet találni olyan férfit aki nem néz jobb lányok után, ha már van barátnője? Már ha létezik ilyen. Élő példa, egyik rokonom még csak 14 éves KISlány és már mindegyik fiú meg akarja őt. Ott beszélgettem vele az állomáson, egyszercsak odlép hozzá egy 17 éves srác aki elkezd vele beszélgetni, meg flörtögetni s bókol neki össze-vissza miközben a fiúnak már 2 éves kapcsolata van.Az exemmel nemrég szakítottunk pont az végett, mert más lányokhoz járt... Nem értem az ilyet. Veletek is ezt csinálják? Kezdem azt hinni hogy normálsi férfi nemlétezik..
2011. nov. 13. 21:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
ilyen férfi nincs kivéve egy eunok :D
2011. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
40%
Az elsőnél a pont. Ti mért vagytok ribik?
2011. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, nem ribik, csak szarul választanak.
2011. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy miért a mi hibánk, hogy ilyen ótvar pasit választottál magadnak? Inkább a saját lelkedbe nézz, ez kellett, ezt kaptad.

Gondolom nem volt egy hűséges típus ha más lányokhoz járt, ez pedig már az elején feltűnhetett volna, hogy ő ilyen típus, hogy nem a hűség iskolapéldája. Csak gondolom elvakított, hogy mennyire észveszejtően menő, milyen jóképű, milyen férfias, stb.

Egy lottónyereményt tennék rá, hogy legközelebb is ilyen srácot választasz, aztán miután megcsal, jössz fel szidni a pasikat, hogy milyen szemetek.

Uramisten, hogy hány ilyen esetet láttam már mint a tiéd. Szinte nap mint nap megtörténik, és ilyenkor persze soha nem önmagukat hibáztatják a csajok.

2011. nov. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
47%

Érdekes, itt a pasik mindig tökéletesek, a nők meg mindig megalkuvók legyenek, mi?


Amúgy meg a pasik nagy része ribanc.


Két részre oszthatók:


Ronda de kompenzál

Jóképű de ribanc.


Nekem egyik sem kellene.


Na jó kivétel: öreg, gazdag, impotens :)

2011. nov. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

15. válaszoló:

Nem, senki nem mondta, hogy tökéletesek lennénk, csak azt, hogy nem b*szunk félre. Nektek ez a tökéletes pasi? Ja, a tökéletes az aki ilyen is, meg olyan is, mint akiket te ribancozol. Világos.

A lányoknak pedig nem megalkuvónak kéne lennie. Esélyt kéne adni, és akkor meglátnátok, hogy eddig miből maradtatok ki. És akkor jönnétek rá, hogy igazából pont hogy az előtt voltatok megalkuvók, mert maradtatok olyan pasi mellett is, aki kacsingat másfelé/ribanckodik.

2011. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 L.Szilárd ***** válasza:

Csatlakozom a válaszolók többségéhez.

Magam részéről még annyit vettem észre, hogy legtöbbször a lányok akkor jönnek rá, hogy milyen jól is jártak volna egy férfival, amikor az már megunta, hogy csak ő próbál sok mindent tenni a jó és tartós kapcsolatért.

Amúgy én azt vallom, hogy egy kapcsolat megromlásáért mind a két fél felelős. Akár milyen nehéz is ezt bevallani magunknak.

Lányok, fiúk két fontos dolog: Őszinteség, és a másikra való oda figyelés. Mindig figyeljetek oda mit mond, kér a másik, ha csak a dolgok felét megoldjátok sok rossz nem érhet benneteket.

2011. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Vannak normális pasik.


És megnézném, hogy mikor cserélne le engem a pasim egy szűzlányra :D Még egy nem szűztől se kapja meg azt, amit tőlem :D


Jó, mi nem is 14-17 évesek vagyunk, hanem felnőttek :D

2011. nov. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

L.Szilárd:

"Magam részéről még annyit vettem észre, hogy legtöbbször a lányok akkor jönnek rá, hogy milyen jól is jártak volna egy férfival, amikor az már megunta, hogy csak ő próbál sok mindent tenni a jó és tartós kapcsolatért."

Ez mindkét nemre igaz, egyébként nálunk is k*rvára így volt, persze én voltam az aki megunta....


Viszont a másik rész:

"Amúgy én azt vallom, hogy egy kapcsolat megromlásáért mind a két fél felelős. Akár milyen nehéz is ezt bevallani magunknak."


Lehet ritka eset voltunk, de ez ránk nem volt igaz. Tudom hogy hangzik, de igenis én voltam az, aki mindent megtett, és még utolsó utáni esélyt is adott. Ha valamiért felelős vagyok, az a két évem, amit elb*sztam egy halva született kapcsolatra. Mert hittem benne. Mert nagyon keveset, a minimumot kértem, és azt sem kaptam meg.

És az miért van, hogy ezek után nem jövök azzal, hogy minden nő felelőtlen, éretlen, hasznavehetetlen? Mi legalább képesek vagyunk belátni, hogy rosszul választottunk.

2011. nov. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 L.Szilárd ***** válasza:

Persze vannak kivételek.

Hasonló cipőben én is jártam mint te. Hogy a végére már tényleg csak a minimumot kértem, és azt sem kaptam meg. Sajnos. Aztán vége is lett a dolognak.

2011. nov. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!