Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akarja az összes férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja az összes férfi ezt? És miért ugyanolyan az összes?

Figyelt kérdés
Ismerek több srácot akik már 2-3 éve együtt vannak a barátnőjével, de azért más lányokkal flörtölgetnek, szórakoznak, vagy eldobják a régi szerelmüket egy szüz lány végett. Minden férfi csak ugyanazt akarja. Hol lehet találni olyan férfit aki nem néz jobb lányok után, ha már van barátnője? Már ha létezik ilyen. Élő példa, egyik rokonom még csak 14 éves KISlány és már mindegyik fiú meg akarja őt. Ott beszélgettem vele az állomáson, egyszercsak odlép hozzá egy 17 éves srác aki elkezd vele beszélgetni, meg flörtögetni s bókol neki össze-vissza miközben a fiúnak már 2 éves kapcsolata van.Az exemmel nemrég szakítottunk pont az végett, mert más lányokhoz járt... Nem értem az ilyet. Veletek is ezt csinálják? Kezdem azt hinni hogy normálsi férfi nemlétezik..
2011. nov. 13. 21:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
38%

a normális palik nagy része Töketlen a csajok szemében szal maradnak az alfahímek:P

F18 szüzike

2011. nov. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Érdekes én is itt vagyok normális, hűséges fiú lennék, ha végre lenne olyan lány, aki kiérdemli, hogy a barátnőm legyen, de mivel esélyt sem adnak az ismerkedésre, ugyani snem vagyok se kétméteres, sem egy nagydarab tajparaszt, így hát szépen eléldegélek egyedül és várom a sültgalambot a számba repülni...
2011. nov. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Na a végén még kihozzátok szegény csajokat hibásnak azért, mert 15 centi kolbászért tartanak egy egész disznót:D
2011. nov. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
nem mindegyik ilyen a félénkebbek örülnek ha találnak egyet is és nem akkarják majd elvesszíteni egy ilyen miatt de aki talpra esett az csajozik
2011. nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell hátrányosabb külsejű pasit keresni...olyan kell keresni akihez lehet vonzódni testileg is és normális.Létezik ilyen!!!!
2011. nov. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!