Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire baj ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire baj ha egy pasi vicces, kedves, jófej, stb. viszont dagadt?

Figyelt kérdés
mindegyik korosztályra kíváncsi vagyok
2011. nov. 14. 02:11
1 2 3
 11/23 eszta41 ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, ha a fiú mackós. A lányomnál (aki mellesleg gyönyörű) az elsődleges szempont, hogy ne legyen üres a feje. (remélem érted) Várt is az első fiúra. Most ismerkedett meg vele, és a fiú bizony mackós!
2011. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
74%

Nekem kizáró ok,arra hogy páromként képzeljem illetve fogadjam el.

Nem szeretem a lötyögő zsírt,ez annyira gusztustalan :S

Nem értem mit lehet szeretni a mackós férfiakban,hájas a keze,van pocakja,nagyobb sebbe van...Fúj.

Izmosabb fiúkból is vannak kedvesek,viccesek,jófejek stb.

Én is sportolok és elvárom a barátomtól is.

Mi a franc szexi ezen? [link]


Inkább ez: [link]


De bartáként minden további nélkül fogadom el.

Viszont rontja a nyári strandos képek összhangját XDDD:D

2011. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 LadyLee ***** válasza:
100%

Na, én az utolsó által belinkelt képek kzöül akkor már inkább a sörhasút választanám - a másik egy nyálasképű, a külsejével túl sokat foglalkozó feminin kisfiú.


Szóval - bár nem világos, hogy mit értesz "dagadt" alatt, de mindenesetre egy kis sörhassal, plusz kilóval az ég egy adta világon semmi gond. Nyilván az már gáz, ha valakit a súlya korlátoz abban, hogy normálsi életet éljen, tehát nem lehet vele elmenni kirándulni, mert nem bírja, stb.

2011. nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok és utolsóhoz szólnék.


Nem a fejét kell nézni -.- ez szerintem nyilvánvaló.

Az hogy valaki sportol nem zárja ki azt hogy diplomája legyen és vezető beosztásban dolgozzon és okos legyen.ok

fejte nem jó a csávó,de azért testre ezerszer jobb mint a sörhasú.

2011. nov. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
44%

Nekem sem kéne dagadt pasi. A kövérek akaratgyengék, és ha nem kívánom szexuálisan, akkor mind hiába a jó humorérzék, kedvesség stb. Én sportolok, vigyázok magamra, szóval már csak ezért sem fogok egy dagadttal foglalkozni.

20/L

2011. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 eszta41 ***** válasza:
46%

Egyáltalán nem biztos, hogy a kövérek akarat gyengék. Így nem lehet általánosítani. A kérdezőnek még egyszer összefoglalva: vannak lányok, akiknek nem a külső az elsődleges. Nem biztos, hogy egy kigyúrt izompacsírtának, akinek a feje üres több esélye van mint neked.

Egy kérdés: mennyire vagy kövér? Mert ez nem derül ki. Aranyosan mackós vagy kimondottan nagyon kövér. Jó lenne tudni, mert így a válaszokat is szélsőségesen kapod.

2011. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
12:26 "A kövérek akaratgyengék" - ez messze nem ilyen egyszerű kérdés, hogy két szóban le lehetne rendezni. Azzal egyetértek ,hogy ha nem vonz szexuálisan, akkor veszett fejsze nyele az egész.
2011. nov. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 LadyLee ***** válasza:

"Nem a fejét kell nézni -.- ez szerintem nyilvánvaló.

Az hogy valaki sportol nem zárja ki azt hogy diplomája legyen és vezető beosztásban dolgozzon és okos legyen.ok

fejte nem jó a csávó,de azért testre ezerszer jobb mint a sörhasú."


Én sem a fejére gondolok. Számomra visszataszító, ha egy férfi a külsejével foglalkozik (az alap tisztaságon, ápoltságon túl) - és ebbe tartozik az izomzat tökéletesgetítése, azaz a "gyúrás". Ez nagyon nőies dolog. Az ok, ha valami értelmeset sportol, mondjuk focizik, küzdősportot űz, stb. - de azoktól nem is lesz olyan megkreált izomzata, mint az általad linkelt képen a pasinak.


Ízlések és pofonok - miért olyan érthetetlen számodra, hogy valakinek más tetszik, mint neked?


A jó diploma, jófejség, stb. meg nem is értem, hogy jön ide? Persze lehet - nem is állítottam az ellenkezőjét. De még csak nem is céloztam rá. Nyilván nem kizáró ok nálam, ha egy pasi úgy néz ki, mint a te ideálod, de nekem külsőleg nem tetszik. Amúgy abszolút lényegtelennek tartom a külsőt párkapccsolati szempontból - tehát ha a kigyúrt csávó egyébként, értelmes, aranyos, stb., akkor nem utasítanám el. DE az is tény, hogy ezen pasik többsége meglehetősen felületes. Biztos, hogy nem mindegyik és vannak kivételek, de nagyobb százalékban vannak köztük az üresfejűek, mint a teljes férfi népesség átlagában.

2011. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

12:34

Ha nem lenne akaratgyenge, akkor le tudna fogyni..

2011. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

11:13-as! na nekem meg pont azok a típusú pasik jönnek be mint amik az első képen vannak amit linkeltél. Kivéve a fekete srácot, ő nem tetszik, bár alapból nem vonzódom a színes bőrűekhez. Nem vagyok rasszista (még mielőtt valaki megvádolna :D) csak inkább a fehér pasik tetszenek :)

Ízlések és pofonok... Én személy szerint a második képen lévő manustól hányni tudnék. :S

2011. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!