Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt hogy fogadnatok lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy fogadnatok lányok?

Figyelt kérdés

Ha csak úgy egy vád idegen suliban vagy utcán, leszolitana, és a kezetekbe adna egy szál rózsát majd elmenne, de a rózsán ott lenne a srác neve és száma. persze ha szinglik vagytok

21/f


2011. nov. 14. 21:07
 1/9 A kérdező kommentje:
vadidegen, bocs telefonnal írtam
2011. nov. 14. 21:09
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyot néznék, azt hinném, hogy valami átverés, és a rózsát a legelső kukába hajítanám, elátkozva a szemétláda, haverjaikkal fogadós pasikat. mondjuk én gyanakvó vagyok.
2011. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha amúgy bejönne akkor tuti hogy kutatnék utána kicsit a neten :P aztán ha tetszik amit találok akkor nem hívnám fel, hanem más úton lépnék vele kapcsolatba :D


minden esetre felkeltené a kíváncsiságomat :D

21/L

2011. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kb. elolvadnék
2011. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolnám, hogy valami szívatás, vagy fogadás... nem érdekelne az illető, és ha legközelebb találkoznék vele esetleg valahol véletlen, biztosan messzire elkerülném. Bár ez lehet, hogy az én hibám, hogy ilyen gyanakvó vagyok, és általában a rosszat feltételezem az emberekről.
2011. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én meglepődnék nagyon, én is tuti, hogy kutakodnék, és vonzana a pasi titokzatossága.:D Látod mennyire egyénfüggő...(L/18)
2011. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem bejonne nagyon :) par nap mulva valoszinu, hogy kuldenek egy sms-t, hogy mi ujsag.
2011. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 napietus ***** válasza:
és mit vár, hogy majd én felhívjam? álmában. azt gondolnám, az illető 1 hülye.
2011. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kivágnám a kukába :D
2011. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!