Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szexboltban dolgozik. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexboltban dolgozik. Hogyan kellene kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Van egy csaj a közeli szexboltban. Nemrég vicces bögrét vásároltam nála, mert elég sok poénos cuccuk van. Mondanom sem kell nagyon bejön nekem. Viszont a munkahelyéből fakadóan elég sok ajánlatot célzást kaphat nap mint nap, gondolom én. Nem akarok beállni a sorba valami sablonos szöveggel, mert szerintem már nagyon unhatja ezeket. Valami ötlet?
2011. nov. 15. 11:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
1-2 ilyen beszélgetés után... Hát már nem azért, de ez nem egy kis vegyesbolt, ahova teljesen normális dolog nap mint nap betérni. Szerintem picit érdekesen venné ki magát, ha visszatérő vásárlóként próbálnál bevágódni.
2011. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg szólítsd le meló után mikor megy haza. Nekem is mindjárt az ugrott be, hogy húha most minden nap szexshopba fogsz járni vásárolni?!
2011. nov. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy vásárolnia is kell, ha bemegy oda? Oo
2011. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igazad van, ha csak nézelődni jár be, de nem vesz semmit az mindjárt szebben fest:)))))
2011. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha elkezd beszélgetni a csajjal, akkor az rá fog jönni, hogy nem a termékek miatt megy, hanem ő miatta... Azért annyira nem hülye.^^
2011. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Melyik mükukit választanád magadnak, édes?"

"Nekem nagyobb van."



:D :D

2011. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy nem lesz egyszerű.
2011. nov. 17. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!