Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek ez így elfogadható? 175 cm.

Figyelt kérdés

175 cm vagyok, és 63 kg. Kb így nézek ki, mint ez a csaj a képen testalkatra. Még az arcom is hasonló. Szerintetek ez elfogadható testalkat?:)



[link]


2011. aug. 6. 15:22
1 2 3
 1/24 nielindi ***** válasza:
100%
hallod... idelinkelsz egy miss world-ös lapot, és megkérdezed, h elfogadható-e az a testalkat?! miss world bazz!!!
2011. aug. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Jó, miss world, az most itt nem lényeg...a testalkatra értem, mert nekem pont ilyen alakom van....és hogy ez oké-s?:D
2011. aug. 6. 15:25
 3/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert azért egy 10 évesnek ez sok, ha érted mire gondolok.
2011. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nálam ez már határeset..

Súrolja a "gebe" kategóriát...

2011. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2011. aug. 6. 15:28
 6/24 anonim ***** válasza:
nekem ez gebe! azt szeretem, ha lehet valamit fogni rajta és nem ilyen langaléta égimeszelő 22F
2011. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát arról sajnos nem tehetek, hogy magas vagyok...Elhiheted, h nekem ez nagy gond:D Mert minden pasi alcsonyabb nálam a környezetemben:S
2011. aug. 6. 15:32
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha ismerkedéskor ez-miatt aggódsz akkor:Ne aggódj, ezért senki nem fog elküldeni, maximum ha odamész egy 160kg (direkt irracionális) férfihoz és azt mondod neki van kedved ismerkedni?
2011. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Utolsó volnék! Pont jó magas vagy, mert a testsúly, magasság alkat model-alkat
2011. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Még mindig utolsó: Én nekem eddig az volt a bajom, hogy nem voltam súlyemelő alkat, bár így is eredményes voltam stb., csak zavart\nem ezért, de abba hagytam, most újrakezdtem persze most-már közép-súly alkattal, persze ez is baromi magas, de jó a technikám-cserébe(volt) 183/77
2011. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!