Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elfogadható, ha ennyi időre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, ha ennyi időre eltűnik?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja randizok egy sráccal (25 éves). Jól érezzük magunkat együtt, kívül-belül tetszik.


Viszont van, hogy egy álló hétig nem keres. Utána azt mondja, a munka miatt van, mert annyira elfárad, meg összejönnek a dolgai.


Így is lehet ebből valami jó?


2011. ápr. 24. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem nagyon vesz komolyan, ha az én párom 1 hétig nem keresne, agyf*szt kapnék.
2011. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Még csak randizunk, ismerkedünk. Még nem is csókolt meg, és a kezem sem fogta meg. Mondja, hogy jól érzi velem magát, akar még találkozni.

De nem tudom... azért ha tényleg érdeklem, el kellene tűnnie egy hétre?

2011. ápr. 24. 17:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem is telefonál, akkor lehet, hogy csak "úgy vagy" neki. De lehet, hogy tényleg elfoglalt.
2011. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Darcy01 ***** válasza:
Szerintem sem vesz túl komolyan. Azt ne mondja senki, akármilyen fáradt is, hogy egy telefonhívást nem bír megereszteni!?
2011. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Van olyan, hogy egy hétog egyáltalán nem keres, nem is hív fel.

Pedig azért ha sokat dolgozik is... egy sms, vagy egy 5 perces hívás nem nagy idő...


Nem tudom, szóvá tegyem-e... Még csak ismerkedtünk eddig, azt sem szeretném, hogy tapadósnak gondoljon, és ezzel riasszam el.

2011. ápr. 24. 17:50
 6/11 A kérdező kommentje:
*hétig
2011. ápr. 24. 17:50
 7/11 Darcy01 ***** válasza:

így hogy még nem jártok szerintem ne nagyon told le emiatt, hiszen nem kérheted őt számon. De finoman, nem sértegetve nyugodtan kérdezz rá, hogy mit csinált ez előző héten, esetleg miért nem keresett.

Ha úgy alakul, hogy komolyabbra fordul a dolog, akkor én biztosan beszélnék vele erről komolyabban, hogy mennyire rosszul esik az állandó eltünedezése.

2011. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én biztos tisztáznám a helyzetet. A baj az, hogy a hallgatásba mindenki mást lát bele. LEhet ő meg arra vár, hogy te hívd. Te meg arra, hogy ő hív. Így aztán mindaketten félreértitek egymást, és egy újabb szép kapcsolat esélye megy le a klotyón. Tisztázd! Attól egyáltalán nem vagy tapadós és neked is 100 jobb, ha nem reménykedsz, hanem botosat tudsz. MAgamból kiindulva nem lenéznélek és nem "tapadósnak" gondolnálak, hanem felnéznék rád - ha tisztáznád.
2011. ápr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem arra vár h te is keresd...mert a fiuk is szeretik ám ha a lány keresi őket....nem kell nagy dolgokra gondolni, csak írj neki egy smst h mi történt veled a mai napon vagy hasonló...én soha nem értettem a lányokat h ha tetszik nekik egy fiú akk minek kell mindig a fiúra várni amíg ő keresi meg, tessék neked is lépni, nem ciki ez hidd el, örülni fog neki
2011. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne ess abba a hibába, amibe én!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Ezt én tettem fel, több, mint egy éve. Igaz nálunk kicsit más volt a szitu, de ő sem keresett egy hétig.

És ezt SENKI NE MONDJA, hogy egy telora nincs ideje.

Én anno játszottam a megértő barátnőt (Ő mondta ki, hogy együtt vagyunk, nem én), ő pedig megszúrt majd lelépett.

Pedig mondott minden szépet.

Ha valakinek fontos valaki, akkor ha félholt fáradt, akkor is megejt egy hívást. Mondom, HA érdekli.

Ha gondolod próbálkozz, hátha a tiétek más eset.

Én azóta megtaláltam az Igazit, és határozottan állítom, hogy NEM ilyen egy kapcsolat...az elején pláne nem. (Ha most nincs oda érted és nem keres, akkor később mi lesz...?)

22N

2011. ápr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!