Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúknak leáldozott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúknak leáldozott a napja?

Figyelt kérdés

Valaki ezt írta, és szerintem minden szó benne igaz:

Akárki akármit ír, csúnya pasiknak nincs esélye nőknél,még az előnytelenebb külsejű ők is a jóképű férfiakra, fiúkra hajtanak. Meg az is hülyeség,hogy valakinek az ember ronda másoknak szép, ez az állítás egy kifejezetten ronda emberre nem igaz, ha valaki nagyon ronda az mindenki számára ronda. Átlagos külsőnél még megállja a helyét ez az állítás. Most egy durva példával jövök elő: van a járdán egy kupac kutyaszar, az kinek a számára lesz szép vagy elfogadható látvány? Elnézést a durva példáért, de most ez jutott eszembe,meg ezt találtam legegyszerűbbnek. A "szöveggel kedvességgel stb" .leveszi a lábáról a ronda pasi a csajt dologról annyit,hogy max. barátok lesznek, több nem akármit csinál szerencsétlen előnytelen külsővel megáldott csávó. Ezzel szemben a jóképű lehet akármilyen szemét, lehet akármilyen bunkó poénja, megcsalhatja a barátnőjét,az nem hogy elhagyná,inkább éjszakákon át sír utána. Ez az igazság, nem kell más dolgokkal fejtegetésekkel áltatni magunkat.


Vélemények?


2011. nov. 20. 10:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sosem volt napjuk a csúnya férfiaknak..

Magam "helyes" srác vagyok és én is így gondolom,van barátnőm annak ellenére hogy sokáig nem volt,szeretem őt,nekem csak ő számít és a nap 24órájában rá gondolok.

Láttam már jó nőt kripli pasival,amit magam sem értek,de ők tudják.

Viszont ha egy ronda párt látok,akkor jó őket nézni,hiába csúnyák,elfogadják egymást és szeretik is.ez a szerelem.

20/F

2011. nov. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy ronda? Akármilyen ronda is vagy tuti lehet ellene valamit tenni...
2011. nov. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Csak egy kerdes, a csunya fiuk milyen lanyokra buknak?
2011. nov. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A kérdésben szereplõ szöveg nagyon ismerõs. Még valamikor én írtam ezt válaszként az egyik "a nõknek csak a jóképü (elnézést, psp-én nincs, vagy nem találom a hosszú ü-t) férfiak kellenek?" vagy ehhez hasonló kérdésre, de nem gondoltam, hogy fellesz használva kérdésnek.:) Igen, ez az én véleményem, de mások ezt ne vegyék 100%-osan biztosnak, próbálkozzanak a lányoknál, nõknél, attól, hogy én feladtam, másnak összejöhet.
2011. nov. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

b@zd én randa vagyok nincs kezem. akkor nem lehet barátnőm?

gáz nekem menyasszonyom van.... szánalmas kis.... ennyi vagy szánalmas

2011. nov. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ja előző vagyok királylány és a béka. lehet hogy mese . és mielőtt mondanád... 1 csinos a menyasszony 2 utánnam egy nő nem sírt . amúgy a kutyasz@r példáról nem magadról kellene példát írni szívtad:P
2011. nov. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólás nekem (ma 13:16) szól?
2011. nov. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ja ne vedd magadra nem neked szól hanem a kérdezőnek. nem neked írtam bocs ha félreérthető...
2011. nov. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!