Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik országba érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik országba érdemes kimenni csajozás, bulizás szempontjából? 17/F

Figyelt kérdés
Nekem eddig egyértelműen Amsterdam tűnik ehhez megfelelő helynek, de sokan azt mondták, hogy átlagban a lányok nem túl szépek. Aztán hallottam olyat is, hogy a Lengyel lányok a legszebbek akkor lehet, hogy oda is érdemes lenne kinézni. Mondjatok légyszíves sok ilyen országot, nekem az is jó ha kicsit messzebb van! Tapasztalatokat várok és kielégítő, értelmes válaszokat! Nem utolsó sorban felpontozok! Köszönöm az értelmes válaszokat!
2011. nov. 21. 11:55
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
amúgy igaz, nagyon szépek is tudnak lenni, de a többségének nem a külsejével van a bajom...
2012. jan. 2. 23:59
 32/40 anonim ***** válasza:
Észak-Korea! Ott éjjel-nappal buli van!
2012. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

ó már mondták ibizáát:)

csajok party ibiza:D

2012. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Amúgy Angliába tényleg kemény.. lemész egy szórakozóhelyre a lányoknál úgy megy az ismerkedés hogy táncikálás közben nem ölelkezés kis csókos téma megy.hanem konkrétan rámarkol a szultánra hogy lássa mivel van dolga. Ez ott megszokott alap. Nem viccelek. :)
2012. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
az szép :D és honnan tudod ezt utolsó? :D
2012. febr. 15. 18:51
 36/40 anonim ***** válasza:
Még régebben egy hasonló kérdésre írták itt többen, olyanok akik kinn élnek tapasztalatból.. Fontolgattam, hogy kimegyek dolgozni egy időre így olvasgattam mindenfélét a kinti magyarok hozzászólásaiból és belefutottam ebbe. Hasznos infó :))
2012. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Láttatok már angol csajt? A 99%-uk lófejű. A skandináv lányok sokkal szebbek és barátságosabbak, szerintem.
2012. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy nagy általánosságban nem a legszebbek de mindenhol van jó nő, főleg bárokban éjszakai klubokban. Így Angliában is.. ;)
2012. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Egyébként a skandináv csajok tényleg szépek! Angolul meg már mindenhol beszélnek nyugaton, ez ott tök alap...
2012. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
köszi hasznos infók, jöhetnek még. :)
2012. febr. 18. 11:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!