Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik országba érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik országba érdemes kimenni csajozás, bulizás szempontjából? 17/F

Figyelt kérdés
Nekem eddig egyértelműen Amsterdam tűnik ehhez megfelelő helynek, de sokan azt mondták, hogy átlagban a lányok nem túl szépek. Aztán hallottam olyat is, hogy a Lengyel lányok a legszebbek akkor lehet, hogy oda is érdemes lenne kinézni. Mondjatok légyszíves sok ilyen országot, nekem az is jó ha kicsit messzebb van! Tapasztalatokat várok és kielégítő, értelmes válaszokat! Nem utolsó sorban felpontozok! Köszönöm az értelmes válaszokat!
2011. nov. 21. 11:55
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Skandináv országokat ajánlom.
2011. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Oroszok, belaruszok. A magyar nők tényleg szépek, de főleg itt Magyarországon katasztrofálisak, még a legjobb a helyzet Budapesten, de minél kisebb településre mész annál inkább pénzéhes ribikké válnak.

Sokszor nem hiszem el, ha külföldön vagyok, hogy milyen önfeledten tudnak örülni a tekintetemnek, mosolygó szemekkel néznek vissza, beszélgetnek, ismerkednek, örülnek a kezdeményezésnek. Itt Magyarországon meg, ha rájuknézel befeszítik az arcukat, merednek előre, vagy szinte rádvetődnek, és foggal körömmel meg akarnak szerezni, ha kinéztek maguknak, főleg vidéken. Az országban még Budapest az, ami elmegy, felszabadultabb, de annál is sokkal jobb szinte bármelyik európai ország, de főleg a keletiek.

2011. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Enying city .
2011. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Amszterdam!

Puncik, partyk, drogok...

Mi kell még?

2011. dec. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim válasza:
Ibiza haver ibizaaaa :DDD
2011. dec. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Ausztriában (ha jól nézel ki) a csajok mennek oda hozzád, hogy kimész-e velük.


Amúgy minden nő pénzéhes, tök mindegy, hogy hol vagy.

2012. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
én is inkább a skandináv országokat ajánlanám, azok közül is főleg svédországot és finnországot :)
2012. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

lengyel csajokat ajánlom...tapasztalat..felszabadult,kulturális,barátságos csajok..nekem bevált :P

:D

2012. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
100%

Minden országban vannak szép, és kevésbé szép lányok!

Bárhol lehet bulizni, csak a cigányok távol legyenek,

Olyan helyre menj bulizni, ahol nincsenek cigányok.!

2012. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
22%

nem értem, miért nulláztátok le a

"a cigány csajoknál nincs jobb"

választ?

Állati szépek tudnak lenni a cigánylányok.

2012. jan. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!