Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rá írtam egy lányra és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá írtam egy lányra és nem írt vissza miért? (lent tovább)

Figyelt kérdés
Helló rá írtam egy lányra társ keresőn csak barátnak jelöltbe de nem írt vissza amit írtam! Most szerintetek mi van? Várjak még vagy ne, mit csináljak?
2011. nov. 21. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
ha azóta nem volt még bejelentkezve várj még... ha be volt jelentkezve akkor vagy túl sok levelet kapott és még nem ért el a tiédhez, vagy nem érdekled... a lényeg az hogy hagyd :) majd írni fog ha tetszel neki :)
2011. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Analfabétával mit foglalkozol? Nem komoly a csaj. Jobban jársz, ha másikra írsz.
2011. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit tudnál csinálni? :))

Ne törődj vele. A netes társkeresés a nagy számok törvényén alapszik. Legalább 20 nőnek írjál, aztán válogass...

2011. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jah értem:( köszi
2011. nov. 21. 16:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor játszd el azt, hogy te komoly kapcsolatot keresel és rád ír egy lány. Aztán játszd el, hogy teljesen komolytalan vagy (csak külsőre mész) és rád ír egy lány. Érdekel téged, ha külsőre nem jönn be vagy nincsen képe illetve üres?
2011. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
van kép róla is és rólam is.
2011. nov. 21. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:
és tudod, hogy tetszel neki?
2011. nov. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt nem.
2011. nov. 21. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!