Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem mert lépni? Fiúk ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mert lépni? Fiúk ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
Tehát nekem tetszik egy fiú, és utalgatott is nekem. De nem egy suliba járunk, tehát ritkán találkozunk. De nem írt, nem hívott el sehova. Én (ezt nem én mondom magamról) alapjába véve jól nézek ki, de bátornak nem mondanám magam. A fiú annyira nem néz ki jól viszont vmi nagyon megfogott benne.többen is azt mondták, hogy tart tőlem mert jól nézek ki és szerinte nem lehet esélye nálam. Ha valahogy felvenném vele a kapcsolatot nyomulósnak tartana? Én alapjába véve egy visszahúzódóbb lány vagyok.18/L
2011. nov. 21. 21:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Már miért tartana nyomulósnak ha írtad , hogy szépnek tart . Nyugodtan vedd fel vele a kapcsolatot , lehet csak a kezdő lökésre vár :)
2011. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit félre írtam. Tehát azt mondták a barátaim, hogy azért nem mert lépni mert én jól nézek ki hozzá képest és úgy érzi hogy nem lenne esélye nálam.Tehát ezt nem a fiú mondta, csak a barátaim gondolata.
2011. nov. 21. 21:59
 3/18 anonim ***** válasza:
Még örülne is neki:) Nyugodtan kezdeményez, ha akarod őt. Bár azért mégis ügyesen.
2011. nov. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18 évesen miért nem férfival kezdesz?
2011. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz, ha eldöntötte magában, hogy nem tartja magát egy súlycsoportban veled, akkor nem fog lépni!
2011. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
sz.tem örülne neki éééééés tovább megyek ha v.mi olyan jelet vélnél felfedezni, hogy nem annyira közeledik vagy nem nyomul te nyugodtan adhatsz több visszajelzést felé mert kell azért a bátorítás és megerősítés egymás irányába. Attól még nem leszel nyomulós.
2011. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ő is 18 akkor férfi :D De attól még megpróbálhatná....
2011. nov. 21. 22:06
 8/18 A kérdező kommentje:
Értem :D Akkor jó. Véletlen se szeretnék nyomulni, az sztem nem az én dolgom. Csak féltem eddig tőle hogy mit szólna erre az egészre, de ha ennyien mondjátok, akkor biztos örülne :D
2011. nov. 21. 22:08
 9/18 anonim ***** válasza:

Már sokszor le írtam de téged is megtisztellek vele XDD

Minden férfi álma hogy egyszer életében egy szép hölgyike kezdeményezze :))

Attól hogy felveszed a kapcsolatot vele még nem köttök ki az ágyban de tudtára adod hogy te bamba valminek lennie kéne közöttünk nem gondolod ??!! Beszélj vele nyugodtan de ne nagyon rámenősödj hadd küzdjön érted azért :P

2011. nov. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd írok hogy sikerült ! :D Mindenkinem ment a zöld kéz!
2011. nov. 22. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!