Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem mert lépni? Fiúk ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mert lépni? Fiúk ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
Tehát nekem tetszik egy fiú, és utalgatott is nekem. De nem egy suliba járunk, tehát ritkán találkozunk. De nem írt, nem hívott el sehova. Én (ezt nem én mondom magamról) alapjába véve jól nézek ki, de bátornak nem mondanám magam. A fiú annyira nem néz ki jól viszont vmi nagyon megfogott benne.többen is azt mondták, hogy tart tőlem mert jól nézek ki és szerinte nem lehet esélye nálam. Ha valahogy felvenném vele a kapcsolatot nyomulósnak tartana? Én alapjába véve egy visszahúzódóbb lány vagyok.18/L
2011. nov. 21. 21:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát írtam neki, de ő nem írt nekem azóta. Ez most mit jelent?
2011. nov. 24. 19:07
 12/18 anonim ***** válasza:
Lehet nem látta, vagy nem érdekled, vagy azt hogy még ennyire sincsenek tökei, hogy ha ráírnak akkor válaszoljon.
2011. nov. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Válaszolt rendes volt nagyon beszélgettünk. De ma is fenntvolt és ő nem kezdeményezte a beszélgetést
2011. nov. 24. 19:24
 14/18 anonim ***** válasza:

Akkor várd meg míg kezdeményez :D

Vagy mond meg neki a tutit :)

2011. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mit írtál neki? Lehet rosszul értelmezted az utalgatásait és csak barátkozik, nem? Vagy csak nem tudja mit csináljon, mert még nem volt barátnője. Hívd el egy kávézóba ahol megisztok valamit. Attól biztos rájön, hogy nem csak barátkozás van:)
2011. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
igen, még sztem nem volt barátnője. De az nem ciki ha egy lány hívja el?
2011. nov. 24. 22:17
 17/18 anonim ***** válasza:
Egy kávézóba hívod el és nem a kezét kéred megXD Ez még nem a ciki esetbe tartozik:)
2011. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
:D ez is igaz. Csak nem tudom mit szólna rá... Az is rosszul esett h nem ír magától.
2011. nov. 24. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!