Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mi lehet? Mi történt a fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet? Mi történt a fiúval?

Figyelt kérdés

Láttam egy szerintem helyes fiút a facebook-on,be is jelöltem. (Nem messze lakik,de még nem találkoztunk)

Neten beszélgettünk,találkoztunk is 3-szor,nagyon aranyos ráadásul. :)

Úgy vettem észre,hogy valamennyire tetszem is neki..hívott helyekre,dicsért,ha ritkán is,de jól esett,rámírogatott stb. (Amúgy telefonszáma is megvan)

Aztán egyik napról a másikra elkezdett hanyagolni..nem írt rám,se semmi..jó,ráírtam én,de fura volt.

Aztán tartottam egy kis "szünetet". Nem írtam rá,csak 2-3 nappal később.

Ugyanaz volt..fura.

És nem értem mi történt vele?? mit rontottam el? (utoljára mikor megkérdezte,hogy ráérek-e,mondtam,hogy nem,mert máshol leszek.Szal nem hiszem,hogy ez miatt)

Msn-ről is letiltott.:\

Annyira megkedveltem. :( Másik csaj meg nem hiszem,hogy a képbe van,nem valami csajozós.. (Látszott,mikor találkoztunk,meg van közös ismerősünk is)


16/L


2011. nov. 23. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor valoszinuleg hallott rolad valami kiabranditot vagy meg haragudott rad valamiert,de en valoszinubbnek tartom hogy masik lany van a kepbe.söt lehet az exe....
2011. nov. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom,lehet tényleg hallott valamit,mert van egy barátja, folyton rólam beszél.. nem tudom minek,nem is szoktam vele beszélgetni.:S

Hm..az ex. Ki tudja,lehet,de nem igazán hinném.

Amúgy,érdekes, mert sok barátjával is összeveszett..lehet valami családi dolog történt,ami megviselte,és senkit nem akar a közelébe engedni.

De,nem tudom..lehet nagy hülyeség.

És köszönöm a választ !

2011. nov. 23. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:

amikor azt mondtad, hogy nem érsz rá akkor azzal azt hitte, hogy nem akarsz tőle semmit csak barátkozni és ezért nem nyomul rád meg megsértődött egy kicsit mert nem akarja hülyének nézetni magát


kérdezd meg te, hogy nem lenne-e kedve talizni v.mikor ha mg akarsz tőle v.mit talán mondhatnád is neki konkrétan

2011. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat !

Szerintem nem hitte azt,mikor ráírtam,meg tényleg más dolgom volt.

Ráírni már nem merek..Legutoljára is mikor ráírtam,megkérdeztem,hogy van-e valami baj,haragszik-e?

erre ő : nem:D tisztán emlékszem.és tudtam,hogy ez nem igaz.

mégis letiltott msn-ről. És én nem értem..szerintem nem nyomultam se semmi,ha mondjuk ilyen zavarta volna.

2011. nov. 23. 10:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Már kiderült mi volt .. :D:)
2011. nov. 23. 15:52
 6/7 anonim ***** válasza:
ELÁRULOD?
2011. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

az egyik rokonának vagy nem tudom kiének a csajával jött össze. Úgy,hogy igazából még nem is szakítottak ..

Meg,azt nem értem,hogy akkor minek dicsért engem? Miért akart lesmárolni nem egyszer? ezeket nem értem

Na dehát ennyit ért ;) Legalább tudom az igazságot. :D ez van,élek még. :D

2011. nov. 23. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!