Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan mondja, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan mondja, vagy csak játszik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú 15 éves, már egy fél éve mondogatja hogy 'szeretlek, életem szerelme vagy, hiányoztál' stb. De egyszer megkérdeztem hogy ha ezeket mondod, akkor miért nem jársz velem, erre válaszolta: De minek, nekem elég hogy beszélgetünk neked is nem.(kérdőjel)

De amikor egy barátommal beszéltünk erről azt mondta a barátom, hogy már senkiben nem tud bízni, félne hogy csalódni fog..

Én már lassan tökre megyek lelkileg mert nem tudom hogy mit akar, ahoz meg túl keveset beszélünk hogy megkérdezzem hogy mit akar.

Még valami: Mondta hogy hiányzom és hogy nem is kerestem. Mikor mondtam hogy de ezt miért a lánynak kell, válaszolta hogy hát miért ne, hiszen csak barátok vagyunk.. :||

Segítsetek..!


2011. nov. 23. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
kötözd le a székhez és addig ne engedd, amíg nem dönti el most mi akar
2011. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bizonytalan, biztosra szeretne menni, hogy te is érdeklődsz iránta. Vagy tényleg csalódott és nehez bízik meg az emberekben. Beszéld meg vele.
2011. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
állítólag a legtöbb lánynak ezt mondja. + többektől hallottam hogy nem akar kapcsolatot.. Tudjátok az az igazi 'rapper vagyok k.rvák kellenek' emberke..
2012. szept. 14. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!