Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a mai csajok egyre hülyébbek? Miért nem lehet találni normális csajokat manapság csak bunkókat de belőlük rengeteg van

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy csajjal tök jól elvoltunk de egyszer csak megváltozott és már beszélni se akar velem pedig ugyanúgy beszéltem vele mint eddig de nem is árulja el hogy miért viselkedik velem így
2011. nov. 23. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
egyet megismertél és már mind bunkó. amindenit
2011. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy beszéltél vele, de nem kellett volna közben megpróbálni beletömni a péniszedet a fülébe!
2011. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Biztos azért mert a való világot nézik!!!

Lehet azért viselkedik veled úgyahogy mert valami rosszat mondtál neki amit te nem vettél észre.Tanuld meg a nővel való tökéletes beszélgetés titka a meghallgatása és egyetértése :)

2011. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te vagy a hülye, nem gondolod?
2011. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
tuti nem bántottam meg még előtte segítettem is neki és egyik napról a másikra változott meg
2011. nov. 23. 22:30
 6/16 A kérdező kommentje:
bocsi de nem azért mert nem kezdem el szívatni hanem inkább segítek neki amiben csak tudok
2011. nov. 23. 22:32
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
küldd el a francba és egyből szeretni fog.fordított logika.
2011. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ahogy egyre több bunkó pasi van a világon, úgy egyre több bunkó csaj is. Vagy fordítva, tök mind1.

A lényeg az, hogy a társadalom teszi. Méghozzá úgy, hogy kizárólag csakis a versenyre és önzőségre nevel. (nekem legyen jó, a többieket lesz@rom)

Ameddig az emberek ezt a példát követik (mert ugye jó, értékes példaképek manapság nincsenek), addig ez csak rosszabb lesz.


24/n

2011. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet nem jössz be neki, és mikor kibeszélik a pasikat a barátnőivel, valószínűleg te is szóba jöttél, és arra jutottak, hogy tetszik neked a lány, és mivel te neki nem, tartani kell tőled a távolságot. Egy dolgot érdemes tudni a nőkről: a legjobb barátnőik (akik mindig pasiszakértők és rájuk mindig hallgatni kell) adják nekik a létező leghülyébb és legértelmetlenebb tanácsokat.
2011. nov. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nézzétek tovább a valóvilágot! :) (off) :)
2011. nov. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!