Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a mai csajok egyre hülyébbek? Miért nem lehet találni normális csajokat manapság csak bunkókat de belőlük rengeteg van

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy csajjal tök jól elvoltunk de egyszer csak megváltozott és már beszélni se akar velem pedig ugyanúgy beszéltem vele mint eddig de nem is árulja el hogy miért viselkedik velem így
2011. nov. 23. 22:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen bunkók miatt lesznek a normális nők is bunkók :S

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__24..

2011. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kedves előző, az ilyen srácokat kapásból meg lehet ismerni, még akkor is, ha megjátsza magát. Csak az a probléma, hogy a lányok inkább a rosszfiúkat részesítik előnyben. Tehát szerintem a megjegyzésed nem egészen helytálló.
2011. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én normális pasit keresek! De nem találok! :D
2011. nov. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
23:49válaszoló hány éves vagy ?
2011. nov. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

32 :D De 26nak néznek! :D

23:49voltam.

2011. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amíg fluoron és twilighton élnek ne várj semmit
2011. nov. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!