Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol van értelme szétnézni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van értelme szétnézni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem társkereső oldalról kellene partnert keresni de rengeteget dolgozom,így nem sok időm,vagy erőm van elmászkálni,főleg ha mostanában nincs is kivel.Úgyhogy nem tudom,hol tudnék egy rendes lányt összeszedni.
2011. nov. 24. 00:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Komolyan, annyi negatív ember van itt, hogy azt már rossz olvasni!!!


Attól, mert discoban nem találtál még normális csajt, az nem azt jelenti, h ott nincsenek olyanok; és attól, h még neten nem találkoztál, csak kamuzós pasikkal, az csak a te "szerencséd". Igen, valóban a világhálón keresztül bármit lehet irkálni a másiknak, de személyes találkozás esetén úgyis kiderül minden. Én mindig sokkal aranyosabb, közvetlenebb lányokat találtam így, mint az életben. Persze nem mondom, nekem is volt pár negatív tapasztalatom, de ez nem vette el a kedvem az egésztől.


Lehet tovább siránkozni és a sebeinket nyalogatni akár közösen is, vagy magunkba nézni, felállni a padlóról és esélyt adni az ismerkedésnek, még ha netről alakul akkor is! Én most is ezt teszem, mivel egyedül vagyok és marhára rossz, h senkit nem ölelhetek. :(


29/F

2011. dec. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

tegnap 08:26os


Tévedsz ha azt hiszed,hogy siránkozásból írtam ki ezt.Én pusztán tényekre vagyok kíváncsi,csakis infó érdekel,hogy mit hol hogyan:) Nyalogattam eleget a sebeimet,be is gyógyultak,sőt mára már azt is tudom,hogyan kezeljem majd az esetleges következő átbas..ást:)De ehhez tudnom kell mi merre hány méter.Arra nem alapozhatok,hogy kimegyek sétálni a parkba,és tök véletlen arra jön egy csinos csaj akit leszólíthatok :D

2011. dec. 2. 22:29
 23/24 anonim ***** válasza:

Írj nekem, ha élőbe nem vettél észre.. :P


19 "rendes"lány :)

2011. dec. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Ha rendes vagy,észre kellett volna hogy vegyelek:)De ha még egyszer elsétálsz mellettem,akkor tuti nem szalasztom el újra:)
2011. dec. 13. 19:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!