Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol van értelme szétnézni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van értelme szétnézni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem társkereső oldalról kellene partnert keresni de rengeteget dolgozom,így nem sok időm,vagy erőm van elmászkálni,főleg ha mostanában nincs is kivel.Úgyhogy nem tudom,hol tudnék egy rendes lányt összeszedni.
2011. nov. 24. 00:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Van munkám, hűséges vagyok, nincs párom. Nincsenek káros szenvedélyeim. Ha gondolod, írj PMet és ismerkedhetünk.


29/F

2011. nov. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
* ma 08:05-nek írtam, ma 09:23 vagyok :D
2011. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"Igen kinek mi normális...Alap,h ne legyen link,megbizható legyen,legyen munkája,ne csaljon meg fűvel-fával...kb nálam ennyi a normális..."


Nincsenek nagy igényeid. Szerintem a normális máshol kezdődik... Ha eddig nem találtál ilyen férfit, akkor nem is kerestél.

2011. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Utolsó,de kerestem...és kb mindig csak vmi egy éjszakást akart stb..már nem is keresem...majd jön...
2011. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Akkor rossz helyen kerested... Én se találkoztam még sok normális lánnyal... De ennek ellenére tudom, hogy léteznek valahol:D 22F
2011. nov. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Az is lehet..bár már nem is tudom hol kéne keresni...
2011. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Én se... pont ezért várom, hogy valaki érdemleges választ adjon erre a kérdésre:)
2011. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóra várok:D
2011. nov. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Kösz szépen nagyon kisegítettetek:D

Az a baj,hogy netről kamu nyomik hadával felesleges áltatni magunkat,diszkóból meg csak a drogos ázott pitsák jutnak:D (persze mielőtt a nők leszednék a fejem,ugyanez pasikból is így van) Viszont akkor várnám a további alternatívákat,és fontos,hogy nem egy éjszakás partnerről lenne szó!

2011. dec. 1. 00:52
 20/24 anonim ***** válasza:
Ez igy van a neten és a discóban,ilyenek a lányok többsége és a pasik is.Én próbáltam már neten ismerkedni csak kamusok vannak és csak,olyanok akik egy éjszakás dolgot akarnak.Discóba meg egy normális nincs...linkek,minden lánynál beprobálkoznak csak,h vkit megdönthessenek végre...Szóval én sem tudom,h hol kéne pasizni....Tehát igy nem tudok tippet adni,h csajozni hol lehet:D
2011. dec. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!