Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, nagyon messze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, nagyon messze lakik, érdemes lenne megpróbálnom vele? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
265km-re lakik, az ország másik végében :'( Itt gyakorin ismertem, meg.Minden nap beszélünk facebookon és nagyon nyitott a beszélgetés felé és szeret beszélgetni velem facebookon, tanáccsal látjuk el egymást, megbízunk egymásban, eddig ilyen csajozós tanácsokat adott nekem, meg próbált bíztatni énis bíztatást adtam neki, de amikor írta nekem, hogy bejelölte ismerősnek azt a srácot aki tetszik nekem, akkor nagyon rossz érzés fogott el :/ Nemtudom, hogy lehetséges-e neten megszeretni valakit, aztsem tudom, hogy nekem sikerült-e, de én szeretném, hogyha több lenne köztem és közte, érdemes lenne megpróbálni???(Nagyon zavar az a 265km :'( , de én őt akarom!:) ) Érdemes lenne???

2011. nov. 24. 19:31
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Oké :D
2011. nov. 24. 19:58
 12/17 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu. Én is összejöttem egy lánnyal netről, bár őrá egy csetszobában bukkantam egész véletlenül. Összejöttünk, aztán meg sajnos szakítottunk, de azóta is jóban vagyunk, baráti szinten. Bár ő csak olyan 110 km-re lakik. Szerintem próbáld meg, mert az biztos, hogy kezdesz beleesni. Nagyok ritka az ilyen, és meg kell ragadni az alkalmat, mert ki tudja, találsz-e még hozzá hasonlót. :)))
2011. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó nagyon bíztatóan hatott, köszönöm :)
2011. nov. 24. 20:01
 14/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Aztán majd írd meg priviben, hogy sikerült. Tudom milyen érzés így ismerkedni, szóval csak okosan. Remélem összejön. :)
2011. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15 vagyok.
2011. nov. 25. 07:41
 17/17 anonim ***** válasza:

15 éves nem annyira fiatal kor...

Szurkolok neked, remélem sikerül!

2011. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!