Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt most megcsalás? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most megcsalás? Milyen döntést hozzak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a problémám hogy van egy fiú akivel összejöttem agusztusba.Azóta járunk. hallotam róla ojanokat hogy megcsalt egy csajt meg stb... Nem nagyon hittem el,meg úgyvoltam vele engem bisztos nem fog. De utána kiderült hogy volt egy bál amiben a volt csajával smárolt. Ezt sikerült megbeszélni mert aztmondta h bevolt rugva minden adtam neki mégegy esélyt. Most viszont elmentünk egy helyre eggyüt 21.én ahol otvolt az egyik barátnőm (ez a barátnőm már 2 pasimra hajtott) Nah és feltűnőnen elvoltak. Másnap reggel bnőm elkérte a pasim számát én hülye meg megadtam:S A barátnőm elhvíta a pasimat találkozni elis mentek az egyik haverjával 3 asba... Ezen alapból nagyon kiakadtam demég ezután jön a java. A pasim aztmondta hogy a csaj nemis hívta fel nemis bezsélt vele és em találkoztak. A haverját megkérdztem és aztmondta hogy találkoztak +másis mondta... Nagyon kiakadtam hogy hazudott .Ő pedig azzal védekezett hogy azért mert én egy kicsit sem szeretem.Ez szerintem azért lehetett mert eddig ojan barátaim voltak hogy nem nyaltuk faltuk egymást egyfojtában...ő pedig nagyon ojan és szerintema szidte nem szeretem így barátnőmnél keresett mentséget. Nagyon aharxok barátnőmre is ! De semmi képpen nem szeretném a pasimat elveszíteni mert nagyon szeretem!!!A barátom aztmondta utána hogy majd döntsük el hogy milegyen és adott nekem időt hogy gondolkozzak.
2009. aug. 23. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hozz egy olyan döntést, hogy megtanulsz helyesen írni.
2009. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat.
2009. aug. 23. 21:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Ki ez a Valentin?
2009. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez megcsalás, igen. Az alkohol meg nem igazán meghülyíti az embert, csak sokkal könnyebb annak a befolyása alatt olyat csinálni, amit szeretnél, de mégsem mered megtenni. Mint valami igazságszérum, csak elveszted az egyensúlyérzékedet. :)


Egyébként helyesírással tényleg törődhetnél, mert akkor legalább ebbe nem tudnak majd belekötni. Meg egyébként is hülyén néz ki.

2009. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátod ezután is meg fog csalni, a lány aki a barátnődnek nevezel pedig ugyanúgy rá fog hajtani minden pasidra. Mind a kettőt hagyd ott a francba. És tanulj meg helyesen írni kérlek.
2009. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pfff:S

1. Nagyon "rendes" "barátnőd" van! én az ilyet egy szemét kurv@nak hívnám, nem barátnőnek...!

2. Ha már mást megcsalt, akkor téged is megfog! Nem tudom, miért hitted, hogy téged nem fog...a vér nem válik vizzé!

És tudod, van egy másik mondás is: Aki egyszer megteszi, az megteszi többször is! (ugyan ez vonatkozik a verésre is)

Meg kéne változnod, de nagyon, mert téged mindenki csak kihasznál!! Szerezz új, és valódi barátokat, és egy normális, hűséges hapsit!

Én amúgy biztos megkérdeztem volna a barátnőmtől, hogy mi a f@szért kell neki az ÉN barátom telefonszáma?! Meg mondjuk az én barátom még csak barátilag sem menne el sehova, egy csajjal sem!!!

A pasid, egy puha p*cs, aki csak kihasznál!!!

Sz@rba sem vesz téged! és nem tisztel, mert ha tisztelne, nem csalna meg!!!

Sürgősen szakítsál vele, ha boldog akarsz lenni!!! Higgy nekem!

2009. aug. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát ha ebbe a fiúba nagyon szerelmes vagy akkor az ember hiába ad olyan tanácsokat hogy hagyd mert kapsz jobbat , egyik füleden be a másikon ki.....de ez a fiú valojában ezekszerint NEM SZERET KAMUZIK ÖSSZEVISSZA MINDENT ,a te nagy barátnödnek is elöször jól beszámolnék és hagynám a rákba...ugyanugy azt a fiút is mert nem lehetsz egy elveszett csajszi és ne pazarold az idödet ilyen aljas hazug emberekre mint ezek amilyenek veled....kicsit térj magadhoz és tisztán látsz majd mindent ..legyél határozot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nah

1.az alkohol jó kifogás, mert nemtudhatod hogy valós-e

2.ez a csaj nem a barátnőd..ahogy mondták, egy k*rva, aki kihasznál

3.szerintem is dobd a srácot..

2009. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a barátnőd egy ribanc. én tőle szabadulnék meg legeslegelőször.

aztán pedig a pasitól, mert ez orrba szájba csal, akivel csak lehet, csak mindig kimagyarázza magát, temeg bedőlsz neki, mert szereted.


én aztmondom h repüljön mind2. nekem márcsak a büszkeségem sem engedné ezt

2009. aug. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintetek ez csak igymegy szerelmét othagya barátnőláyt meg elcseréli mint egy bélyeget ?! ( job nem jutot eszeme . . . ) de a tény az tény ezek mindketen hülyék és ha te nem nyalod falod akor neked nem egy ilyen pasi kel hanem egy érzékeny jopofa sztem :D
2009. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!