Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lányok visszautasítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok visszautasítanak titeket, akkor hogy bántok el vele?

Figyelt kérdés
Egyik barátom, ha visszautasítja, a buli után azt a lányt, mindig megagyabugyálja. 4 szer volt börtönben és mindig kiszabadult. Előbb utóbb megtanulták a lányok tisztelni, félnek tőle és már ők ajánlkoznak fel neki. De ez csak egy példa volt. De ti hogy álltok bosszút?
2011. nov. 29. 00:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam bosszút állni. Tudomásul veszem és kész. soha nem ütnék meg nőt. Max ha az életemre törne.
2011. nov. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt a barátodat agyon kéne baszni. Nem normális hülyegyerek.

Amúgy én is fel tudom dolgozni. Nem frenkizésből, de nem igen szoktak elhajtani.

2011. nov. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De miért nem hajtanak el? Annyira jóképű és izmos pali vagy?
2011. nov. 29. 00:43
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem barátod 1 gyáva szar alak ez a véleményem azokrol az emberekröl akik bántanak 1 nöt


amugy ha engem visza uasitanak tovább lépek mertlesz majd másik csaj ugy is akinek talán kelleni fogok:)

2011. nov. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

első vagyok, gondolom a másodiktól kérdezted, de válaszolok én is.

Én teljesen átlag srác vagyok. Olyan 50%-os aránnyal sikeres a "vadászat" terén. Nem vagyok kigyúrva, de nem is giliszta vagyok. Barátaim szerint a szövegem miatt szoktam bejönni a csajoknak, azért tudok könnyen ismerkedni. 23 vagyok.

2011. nov. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hát remélem legközelebb nem szabadul ki.
2011. nov. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Üzenem a proli lecsúszott csöves barátodnak hogy egy féregfejű kanos nyomorék.Egy ütéssel basznám agyon azt a senkit. Kanos cigány börtöntöltelék. De te is mehetsz utána és egymást kurhatjátok seggbe és minden jobb lesz. szép napot
2011. nov. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátod a börtönben hányszor kúrták s.eggbe? Biztos az emiatti frusztráltságát vezeti le ezzel az arcoskodással "idekint".
2011. nov. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

00:43

Állítólag jó képű vagyok de nem vagyok izmos. 187 cm-esen vagyok 85kg. Csak jó a humorom meg nagy dumás vagyok ennyi. Be jön a nőknek. Jobban mint az agyonverés.

2011. nov. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A lányok nem egy homogén massza, amiből kiválasztasz egyet, mert megkívánod és az köteles kielégíteni a vágyaid.

Azok, akik felajánlkoznak a srácnak, a bestialitására és a vadságára gerjednek, de biztos nem olyanok, mint azok, akik visszautasították, még akkor is, ha azt tette, amit.


Az intelligenciaszintedet remekül tükrözi a fogalmazóképességed, az érzelmi intelligenciád gondolom még ezt is alulmúlja. Kecskékkel kéne kezdened, nem lányokkal.

2011. nov. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!