Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől lesz szép egy lány? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz szép egy lány? Ha az arcvonásai (szeme, orra) nincsenek összahangban, akkor esélytelen, hogy szép legyen? Gyönyörű a haja, a szája és bababőre van - ezek az előnyei.

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát hogy nincsenek összhangban ez így eléggé tág. Nagy zsidó orra van és miniatűr szemei vagy mi? kép segítenie.
2011. nov. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs zsidó orra, viszont keskeny a szeme - keleties. Tehát pici az arcáhot képest
2011. nov. 29. 00:37
 3/9 anonim ***** válasza:
egy fényképet mutass :)
2011. nov. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jaja fényképet mutass, de az ázsiai szem nem kizáró ok.
2011. nov. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mutass egy képet, cserébe én is küldök :)
2011. nov. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

a sportos test a vékony derék és a kerek fenék a lényeg.

ettől lesz szép.

2011. nov. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sportos test, feszes fenék, feszes közepes méretű mell.

Arcra a szépség igazából sok mindenen áll. Nőknél főleg bizonyos gyerekes vonások, pl pisze orr, szimmetrikusság, kerek arcvonal, esetleg enyhént telt ajkak...


21F

2011. nov. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Sokmindentől lehet egy lány szép, kinek mi tetszik, egy ici pici apróságtól is lehet valaki érdekes meg gyönyörű. Nincsenek leszögezett sablonok, hogy mitől lehet valaki szép. Kisugárzás, ápoltság, kiegyensúlyozottság mindig pozitív érzéseket és tetszést vonz :).
2011. nov. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Szerintem nagyon fontos, hogy harmóniában legyen a külső és a belső. Mit ér magában az ha valaki piszokjól néz ki de igazából képtelen a szépségét használni élni benne. Rengeteg olyan lányt nőt látam már akik nekem például egyáltalán nem zsánereim de mégis nagyon szépek voltak, egyszerűen azért mert harmóniában éltek saját magukkal. Ha van egy annyira nem is szép hölgy viszont a belső és külső kiegészíti egymást akkor nagy csodák tudnak ám történni. Persze amikor egy igazán nagyon szép nö él harmóniában na az egy nagyon veszélyes dolog tud lenni. Ilyenkor lehet megérteni, hogy miért a NŐ így csupa nagybetűvel a világ ura és meghatározója, Hogy miért ő a termtés koronája. Ami még érdekes, hogy mindenkinek más számít szépenk, furcsa dolog ez de így van. Olyan,hogy egyetemlegesen szép nő olyan nincs, próbálták már megalkotni de sosem lehet megtenni mert, különbözőek vagyunk, és ez így van rendjén. Nekem például nagyon tetszik építészetben a nagyon minimál viszont másnak a gyönyörű rokokó tetszik. Ha éppen keresed a másik feled akkor csak a szívedre hallgass megfogja mutatni neked a helyes utat.

Szép napot neked.

2011. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!