Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek nincs kisebbségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nincs kisebbségi komplexusotok? Ha van, akkor miért, mi az oka?

Figyelt kérdés
Pl nekem tetszik egy lány, tök rendesnek tűnik, de lépni sem merek fel, mert a facebookon mindig olyan pasikat jelöl be akiknek 4-5 milliós autóik vannak. Csak az a baj, hogy bármely lányt nézek ott, mind a gazdag pasikat jelölik be, vagyok azok jelölik őket. Így nincs esély, úgy érzem. Magányos maradok.
2011. nov. 29. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azért, mert nincs Facebookom... Ja, várjunk. Nincs is kisebbségi komplexusom!
2011. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a fullos cicákat kell nézni és akkor nincs gond. Nekem a kisebbségiektől vannak kisebbségi komplexusom.....nem vagyok raszista, de dícsérni se tudom őket. Ma is találkoztam egy elmebeteggel és nagy volt az arca:S
2011. nov. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na végre még egy értelmes ember, akinek nincs ilyen közösségi sz@rja, nem vagyok egyedül.

Egyébként nekem sincs kissebbségi komplexusom. Az általad leírt r*bancok meg nem érdekelnek, van másféle típusú lány is. (23F)

2011. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túlsúly, lógó mellek, és ami a legjobban zavar hogy a mai napig nem találom az öltözködési stílusom ami nekem ténylegesen jól állna így legtöbbször csak felveszek valamit ami nem feszülős.:S
2011. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!