Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti miért nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért nem vagytok képesek lejjebb adni az igényeiteket, és olyan pasiknak is esélyt adni, akik nem a legszebbek, de emberileg a legjobbak közé tartoznak?

Figyelt kérdés
Ha egyszer egy lány azt mondja, hogy nem, akkor nem tágít és nem ad 2. esélyt. Ne írkáljátok, hogy van olyan hogy nem jön be, aztán megismeritek és hirtelen megszépül az ember a szemetekben, mert ilyen csak az ide írkáló lányok esetében van, meg a mesékben. A valóságban ha egy lány azt mondja, hogy nem(pedig nincs barátja)utána hiába töröm magam és próbálok emberileg olyan lenni, hogy az a lányoknak tetsszen, akkor sem néznek rám azok többet férfiként. Ha elsőre nem jössz be, akkor véged van, nincs esélyed a legtöbb lánynál(akinek elsőre nem jöttél be). Én most nem csúnya, hanem átlag külsejű pasikról beszélek.
2011. nov. 29. 22:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%

És attól jobb, hogy itt nyivákolsz?

Nem gondolod, hogy nem a külsőd miatt nem kellesz a nőknek, hanem mert nem egy lelkisérült kisfiút akarnak pátyolgatni, inkább egy férfira vágynak?

Nem egy olyan ronda férfit ismerek, aki boldog párkapcsolatban él. Ha elhiszed, elhiszed, ha nem, nem... igazából nem érdekel, de magaddal cseszel ki, ha az önsajnálatba merülsz ahelyett, hogy tennél valamit, hogy megoldd a dolgaidat...

2011. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

"akkor sem néznek rám azok többet férfiként"


A rinyálásod alapján megértem a lányokat.


Nézd meg a szüleidet! Ha nem supermenek, akkor vagy a postás a valódi apád vagy mégis van esélye egy átlagos pasinak.

A lányokat már csak akkor szabad megkérdezni, mikor már igent akarnak mondani.

2011. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
82%
Annyira poén,hogy az itt kesergő fiúk értelmezésében a lányok a szép lányok,de a kevésbé szép lányokról megfeledkeznek. Kérdező! Azt irtad,lennél olyan lánnyal,aki megszán.. A kérdés,lennél-e egy kevésbé szép lánnyal szánalomból?
2011. nov. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
90%

a téma kerülésével vallottad be,hogy te sem járnál egy csúnyával...akkor mért járna veled az akinek nem jössz be?

ha nekem nem jön be valaki sírhat akárhogy,nem...adnék is neki egy esélyt szánalomból is csak még idegesítőbbé válna mindene. sőt engem már az is idegesít ha kikosarazom és tovább teper..

2011. nov. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Pedig úgy jó ha addig teper a kikosarazott, még a kikosarazó be nem adja a derekát, bele nem fárad és elejtjük a vadat.
2011. nov. 29. 23:42
 16/30 anonim ***** válasza:

Vagy a kikosarazó ne véletlen kosaraz ki és a végén letépi a fejed a helyéről és a képedbe vágja, h felejtsd el,nem vagy az esete.

És ilyenkor jön a nyafogás,mert "senkinek" nem jössz be...

2011. nov. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
A nem az esete az semmit sem jelent. Attól még tetszhetek neki, ha ezt mondja. Ha viszont azt mondja, hogy csúnya vagyok kopj le, akkor lehet tényleg nem jövök be. És olyankor kell elkezdeni teperni ezerrel, hogy a tiéd lehessen kemény munkával a csaj. Barátomat egy csaj 3 szor is visszautasította, de utána beadta a derekát és 4 éve együtt vannak. Szval ez így szokott lenni.
2011. nov. 29. 23:55
 18/30 anonim ***** válasza:
50%

akkor most megpróbálom a fejedbe verni

NEM VAGY AZ ESETEM = NEM TETSZEL = SZERINTEM CSÚNYA VAGY

ekkora gyökér nem lehetsz.

2011. nov. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező!


Tényleg semmit sem jelent, hogy nem vagy az esete, de ha ezt mondja, az azt jelenti, hogy nem tetszel neki, nem vagy szimpatikus.

Ha egy lány határozottan nemet mer mondani, akkor tiszteletben tartom a véleményét. (Olyan hülye nem vagyok, hogy idő előtt kérdezgetem.)

Egy példa alapján törvényszerűséget feltételezni ostobaság.

2011. nov. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
87%

Így van. Nem vagy az esetem= felejts el! Nem lesz köztünk semmi!

Csak árnyalva,h ne essen olyan rosszul. A teperésrőp meg csak annyit,h igen,van, aki beadja a derekát- ám a legtöbb nőt borzasztóan idegesíti és frusztrálja, ha pasi nem veszi észre magát és a helyzetet,h jobb lenne a nőt békén hagyni.

2011. nov. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!