Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lesz nemsoká egy randim, gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz nemsoká egy randim, gáz ha a végén megpróbálnám megcsókolni?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm, nagyon ritkán van randim is, konkrétan egy hivatalos volt eddig, ott próbáltam visszafogott lenni az elő randira tekintettel, és a vége az lett hogy bár jól éreztük magunkat azt mondta a csaj hogy nem volt meg a szikra.

Most lesz egy kedves lánnyal randim, nem rég ismerkedtünk meg neten keresztül. Szimpatikusnak tart azt hiszem, és ő hívott el engem. Ha csak nem derül ki, hogy valamiért nem illenénk össze akkor szívesen mennék tovább. Arra gondoltam ha csak alkalom nyílik rá akkor a végén megpróbálom megcsókolni, hátha attól ő is elkezdi komolyabbnak érezni. Egyetlen problémám ezzel hogy még sose csókolóztam félek elrontom :S

22/F


2011. dec. 4. 08:19
 1/8 Makk Dorina ***** válasza:
Add minden képpen magad mert az nem jó ha visszafogott vagy....!! Elsőő randin szerintem nem kéne még megcsókolni..
2011. dec. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor mi az amivel első randin ki lehet fejezni hogy tetszik? Bókokon kívül...
2011. dec. 4. 08:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Első randin ne!!!

Nem tudhatod előre a reakcióját... még az is lehet, hogy megijed (ha tényleg az a rendes, aranyos, kedves lány, amiből manapság nagyon kevés van!!)

Amúgy pedig szerintem az simán beleférhet, hogy néha-néha megérinted a karját, és sokat szemeztek, ill. udvarias és tisztelettudó vagy vele! ;)

2011. dec. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, értettem a célzást. Hát az udvariasság az meglesz, és milyen okból érintsem meg?
2011. dec. 4. 10:30
 5/8 anonim ***** válasza:

megérintheted pl a vállát, amikor beléptek az ajtón valahova, leveheted róla a kabátot stb, csak légy spontán, ne görcsölj rá, az ilyen dolgok jönnek maguktól, egyelőre csak ismerkedni mentek.


ha sokat nevet, mosolyog, az jó, de majd meglátod a testbeszédéből is, l közelebb hajol ha beszélsz az jó, ha kifelé bámul az ablakon akkor nem érdekled - ilyen alapvető dolgok. kérdezz sokat, de olyanokat amire nem igen-nem a válasz, hanem elmondhatja a véleményét, ha sokat hagyod dumálni úgy fogja érezni, milyen jól elbeszélgettetek


legyél udvarias, ne nyomulj, de búcsúzásnál adhatsz kétértelmű jelet is, nem lesmárolod mint egy őrült, de gyengéden, lassan megpuszilod a szája mellett.


a párom az első randinkon megfogta a kezem koncert közben, nekem az is nagyon tetszett, és búcsúzáskor nem tudta hányadán állunk így hát a nyakamat puszilta meg aztán lelépett. nekem bejött :)


pár órával később vagy másnap napközben ha küldesz üzenetet, hogy jól érezted magad stb az jó, de ne nyomulj nagyon, az se jó. ha látja hogy oda vagy érte, távolságtartóbb lesz.


28N

2011. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálok így tenni :) köszi
2011. dec. 4. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig ha nem nyomulsz, akkor megint csak barátként leszel elkönyvelve és jön a nem volt meg a szikra maszlag. Próbáld gyakran megérinteni, viselkedj normálisan, de az udvariaskodást ne vidd tulzásba, mert ezzel azt közvetíted, hogy ő értékesebb nálad.

Az viszont hasznos tanács, hogy ne görcsölj, mert azt látni fogják rajtad.

2011. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ujjazd meg.
2011. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!