Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak mi a vélemény egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mi a vélemény egy olyan nőről, aki?

Figyelt kérdés
felnőtt, érett gondolkodású, tudja mi merre hány méter, viszont ilyen kis poénos, szeret viccelődni sokat, nyílt és "pozitív beszólásai" vannak, férfi társaságban is hát hogy is mondjam fel tudja venni a "férfi humort",persze ha arról van szó, akkor komoly és illemtudó és mindemellett nem is olyan csúnya? Nem tartjátok az ilyet picit gyerekesnek vagy komolytalannak?
2011. dec. 4. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
igazából a véleményem attól függ h mekkora a melle :D
2011. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ha neked az a mérvadó, akkor nem hozzád szólt a kérdés :D
2011. dec. 4. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Te magadról írsz? Mert akk sztem kicsit elbízod magad...
2011. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen az egész egyben. Hol ejti el a kis poénjait, mert nagyon nem mindegy.
2011. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Azért mindig jót nevettek a női logikán, és határozottságon. "felnőtt, érett gondolkodású" Rá 2 sorra: "Nem tartjátok az ilyet picit gyerekesnek vagy komolytalannak?" :D:D


Ha esetleg komolyan kérdezted: Nem. Bejön.

2011. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit elfogult vagy azért magaddal... ilyen kb az álomnő lenne, de ilyen nincs az tuti :D
2011. dec. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Az, hogy érettebbnek hiszi magát a koránál, és össze-vissza okoskodik, ő nem tévedhet, csak neki lehet igaza, de ezt görcsösen próbálja humorral kompenzálni, ami idétlen, infantilis viselkedésben és egy pár szóviccben kimerül, mindenkinek bepofázik és lefikázza, férfiakkal szemben is gecískedik, mert azt hiszi, a fiúk állandóan b@sztatják egymást, de ha arról van szó, akkor búvalb@szott, hozzá nem lehet szólni, és hajlamos a becsicskulásra. Emellett azt hiszi, hogy nála nincs szebb, és nagyképű, csak sajnos nincs mire.
2011. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen vagyok, mint te :) Csak én az alpári humort is értékelem, és szükség esetén valóban komoly vagyok :)

Sosem éreztem magam gyerekesnek. A humor nem az :) Beb*szna, ha már a nevetés is gyerekes lenne, talán sötét leszegett fejjel kéne sétálni? A komolytalanság pedig butaság. Aki értelmes, van esze, az tudja milyen helyzetet hogyan kell kezelni :)


Szóval nyugodj meg :)

2011. dec. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek így semmi értelme.
2011. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, igy nem lehet véleményt mondani, ezt látni kell.
2011. dec. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!