Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan flörtöljek a szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan flörtöljek a szexi zongoratanárommal?

Figyelt kérdés
Tudtok valami elfogadható, ízléses szöveget? Amivel finoman ráterelhetem a gondolatait, arra, hogy nő vagyok és kívánom.
2011. dec. 9. 21:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Molnár Tamás! Eddig a te ötleted a legjobb, csak kell hozzá egy adag bátorság, de már gyűjtőm :) Egyébként nem házas és barátnője sincs:)
2011. dec. 11. 20:36
 12/16 A kérdező kommentje:
Molnár Tamás!Eddig a te ötleted a legjobb csak kell hozzá egy adag bátorság, de már gyűjtőm:) Egyébként nem házas és barátnője sincsen :)
2011. dec. 11. 20:39
 13/16 A kérdező kommentje:

Véletlenül írtam kétszer a kommentet, de csak azért, mert először nem láttam, hogy már új oldalra került :)

Ja és a mangásnak is köszönöm, feltétlen elolvasom :)

2011. dec. 11. 21:50
 14/16 anonim ***** válasza:
aztakurv@! szerintem korbácsoldmeg...
2011. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

úhh nem tom...

ronts el valamit, és amikor megmutatja hogy kell helyesen, simíts végig a kezén hogy most már érted. vagy ez nyomi? XD

Öltözz csinosan, fújj magadra parfümöt, légy barátságos meg szórakoztató, kérdezd meg milyen napja volt.

amúgy én nem tudom hogy csináltam, de annó megtetszettem az énektanáromnak :DDD DE arra emlékszem hogy én voltam az akire mindig számíthatott, nem lógtam el, segítettem neki ha láttam hogy cipel valamit, blabla :D

azért majd szólj hogy összejött-e ;)

2011. dec. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy begörcsölt a lábad, vagy elzsibbadt. Hátha felajánlja, h megmasszírozza.:D:D:D
2012. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!