Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már régóta nagyon jó barátságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régóta nagyon jó barátságban vagyunk egy pasival.Néhány hónapja észre vettem hogy néz...szemezgetünk,mosolyog rám,amint teheti megérint beszéd közben,bókolgat...stb.hol ott ő nem ilyen típus. Érez valamit irántam?

Figyelt kérdés
De ma például egyszer össze akadt a tekintetünk de egyikünk se volt jó hangulatban igy nem is flörtölgettünk szóval semmi.És igen csípkelödös hangulatában volt,és egyáltalán nem éreztem azt hogy bejönnék neki.VAgyis van valami de nem az igazi.Vagyis nem tudom.Én többet érzek mint barátság,de mindneképp probálom kiverni a fejemből.Ezeket a jeleket mire véljem?(azt hiszem meg fogom tőle majd kérdezni de kiváncsi vagyok mások véleményére is)KÖszönöm szépen
2009. márc. 11. 21:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért elég egyértelmű volt, és mások is azt mondták hogy tuti hogy bejövök neki de én nem teljesen így látom,szóval nem túl egyértelmű.VAgy csak nem akarom hogy tetszek neki...
2009. márc. 11. 21:53
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipöben vok, van egy srác akivel jóba vagyok és egyre furább mostanába. Mondjul ö mindig bókolgat mkinek, de ha a te barátodra ez nem jellemző, és csak veled csinálja akkor lehet h tetszel neki.
2009. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia ...én is igy vagyok...csak nálam fiatalab a fiú..:8mondjuk az nem baj:)

Amugy szerintem tetszel nki...de miért nem akarod megkérdezni töle...egyprobát megér..sztem

2009. márc. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Írja ki nagybetűvel a homlokára hogy végre észrevedd hogy bejössz neki te életképtelen lény?
2009. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is ígyvan.Csak hát a fiúk nem nagyon vallják be kitetszik nekik..xD[bár vannak kivételek]Szerintem tetszessz neki.Ha veled máshogy viselkedik akkor bisztos érez valamit irántad.És ezek a jelek arra utalnak.Mond meg egyik barátnődnek hogy kérdezze meg tőle hogy tetszessz e neki...nálam is így volt és a srác mondta hogy igen :)
2009. márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!