Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Attól h lemondott egy találkát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól h lemondott egy találkát ugye még nem akar lekoptatni? Lehet csak tesztel a lány h valójában mit is akarok tőle? Ez lehet?

Figyelt kérdés

Ő 18éves én 20!és mindig keres ha van ideje, de picit idegesít h tegnap mikor megkérdeztem h mikor találkozunk azt mondta h nemsokára. Ez jó vagy rossz?

Tudja h voltak olyan lányok az életemben akit csak hazavittem és tudja h nekem akkor értékes egy lány ha küzdeni kell érte!ezért lehet h tesztel??????


2008. márc. 26. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy le akar koptatni. Lehet hogy egész más oka van. Az is lehet hogy tesztel. Pláne, ha nagy nőcsábász vagy. Csak óvatosan vele, nem mindenki szereti a nőcsábász szoknyavadászokat. Arra gondolhat, hogy Ő is csak arra kell neked.
2008. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elottem levo hozzaszolohoz. Nem kell mindjart rosszra gondolni lehet h kozbe jott neki vmi, de lehet h tetsztel h akarja h kuzdj egy kicsit meg erte, h lassa h neked tobbet jelent mint egy egy ejszakas kalandot. szerintem szep lassan csinald a dolgokat ne akarj tul sokat egyszerre es meglatod sikered lesz.

Nalam sem jonnek be az olyan pasik akik mar az elso alkalommal le akarnak smarolni, es esetek tobbsegeben nem is hagyom mert tudom h az illetot a sexualitas vezerli. (mivel csinos lany vagyok fiuk mondjak nem nagykepuseg ezert alt-ban bennem a fiuk a cicababat latjak, csak h eszem is van es lelkem is es mas vagyok mint a plaza cica). en is szeretem ha a fiu kzud egy piciket a kegyeimert es nem mindent akar elso alkalomra. annak megvan az a gyonyoru varazsa amikor vagyakozol h visozntlassad. nem tudom h erted e????

2008. márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!