Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoktól várják a kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoktól várják a kezdeményezést?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb. 2 hónapja beszélgetünk, találkoztunk már párszor, sokat beszélgettünk, meg beszélgetünk nap, mint nap, megvan az összhang, meg minden klappol. Egyszer azonban feljött ez a téma, hogy kezdeményezés és azt mondta, hogy Ő nem szokott kezdeményezni, mondván a lányok úgyis rányomulnak(ebbe lehet is igazság). Lehet, hogy maradi vagyok, én mégis úgy gondolom, hogy a szerepek maradjanak meg és ne a lány menjen a fiú után, hanem fordítva.

Tudom, hogy tetszek a srácnak, érezteti, érzem is, mégsem mondja, hogy találkozzunk(legutóbb 1 hete találkoztunk.) Tuti, hogy nem barátként néz rám, mert egyrészt nem hisz a fiú-lány barátságba, másrészt tudom, hogy tetszek neki, én mégsem akarom megkérdezni, hogy mikor találkozunk, pedig fontosabbnak tartom azt, hogy beszélgetés közbe a szemébe tudjak nézni.. Tanácsok? ötletek? Vélemények? Pozitívat is, negatívat is várok. :D


2011. dec. 10. 17:43
 1/5 LadyLee ***** válasza:

Sajnos egyre több az ilyen elnőiesedett pasi. Neked kell tudnod, hogy mit akarsz - ha tetszik annyira a srác, hogy e hibája fölött szemet tudj hunyni, akkor hívd el valahova te. Ha amúgy haverok vagytok, akkor ez nem jelenthet gondot, és nem is feltétlenül kell egyértelműen randira hívni, csak amikor találkoztok, kérdezd meg, hogy nincs-e kedve meginni egy sört / kávét.


Én is azon a véleményen vagyok, hogy a pasik dolga kezdeményezni, de volt már, hogy én vettem a kezembe a dolgot és azt sem bántam meg. Kérdés az, hogy megér-e neked annyit a srác, hogy te vedd a kezedbe a dolgot.

2011. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én hagynám a fenébe. Egyrészt elég töketlen, ha bármilyen okból is nem lép, mikor tudja, hogy tetszik neked, másrészt öntelt, ha azt gondolja, hogy túl jó pasi ahhoz, hogy kezdeményezzen...

23/N

2011. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó: Szerintem nem erről van szó, egyáltalán nem öntelt, vagy beképzelt, épp ellenkezőleg. Csak gondolom úgy van vele, hogy mivel eddig a lányok nyomultak rá, megszokta azt, hogy nem kell kezdeményeznie.

Átgondolom még a dolgot, de mivel sosem csináltam még ilyet, lehet most először megnézem mi sülhet ki belőle :D

2011. dec. 10. 19:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 10. 19:08
 5/5 anonim ***** válasza:
teljesen egyet értek amásodik kommentelővel!!!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!