Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ismert tv-s személyiséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismert tv-s személyiséggel elmennél randira? Nem éreznéd magad zavarban?

Figyelt kérdés

Egy RTL-es műsorvezető (nem akarom megnevezni) hívott el randizni. Olyan különös ez az egész, furán érzem magam, mert nem tudom úgy kezelni, mint az eddigi férfiakat, mert kissé félek tőle. Te ebben az esetben is elmennél?

19/L


2011. dec. 12. 07:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
mindegy. már kiderítettem ki az akiről szó van.
2011. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Az jó.
2011. dec. 12. 15:07
 13/18 anonim ***** válasza:

Az időjárásos pasi? :D Vele én simán elmennék. XD

Vagy Istenes Bence? Olyan kíváncsi vagyok....


De hogy válaszoljak: én elennék, de sok reményt nem fűznék hozzá hogy komoly kapcsolat lesz. Egy próbát megér.

2011. dec. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egyszer - futólag - találkoztam Pokrivtsák Mónikával, és mert nem nézek tévét, fogalmam sem volt, ki ő. Tök aranyos volt, és nagyon jó csaj. (Később tudtam csak meg.)


Egyébként nagyon nem érdekel, hogy mennyire ismert valaki.

2011. dec. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én is találkoztam már vele, nem beszélgettem vele ugyan, de kicsit a társaságában voltam, és nagyon csúnya volt az arca (bőre) és ahogy beszélt, azok a mocskos szavak leírták őt előttem.
2011. dec. 14. 00:36
 16/18 anonim válasza:
Menj el vele ha tényleg tetszik, mert lehet majd egyszer megbánod ha kihagyod. Esetleg jelezd neki, hogy vmi nyugis randihelyet találjon, mert nem szeretnél reflektorba kerülni. A fókuszt meg úgyis szoktam nézni és majd szólok ha nem sikerült az álca. Gl! ;)
2011. dec. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Menj el vele. Ő is csak ember... Eszik, lélegzik, sz*rik, vérzik stb. Hajrá!
2011. dec. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"nagyon jó a kisugárzásom (nem radioaktív)" ez tetszik :)))

Szerintem menj el. Egy randi nem a világ, és hátha bejöttök egymásnak. Meg egyébként is, attól, hogy valaki ismert ember, nem feltétlenül kell újságcímlapokon szerepelnie.

2011. dec. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!