Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők miért nem szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők miért nem szoktatok egyértelmü jeleket küldeni a pasiknak?

Figyelt kérdés
Sokszor a semmiből elvárjátok, hogy kitaláljuk , hogy bejövünk nektek.Hallottam elég történetet, hogy nem is gondolta volna a srác, hogy bejön a lánynak, amig nem váltott át rámenősbe és smárolásba nem kezdett meg egyebek.Persze a csaj nem húzta el magát....sőt.Azelőtt meg semmi jelét nem mutatta a vonzalomnak a csaj....
2011. dec. 14. 09:14
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Akinek nem inge ne vegye magára.
2011. dec. 14. 09:15
 2/24 anonim ***** válasza:

Lehet a rámenősebb pasik jobban bejönnek a csajoknak.

Meg a lányok azt szeretik, ha udvarolnak nekik, nem azt hogy hát beszélek vele de jaj ő csak simán válaszol és nem mutatja hogy bejövök neki...

2011. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben mindkét fél arra vár,hogy a másik lépjen,akkor nem fog történni semmi!Még mindig jobb bepróbálkozni,vagy csak közel férkőzni a lányhoz,mint távolról csodálni..ha elhajt,akkor elhajt,ha pedig nem hajt el akkor mehet a projekt.:)
2011. dec. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

csak nem akarjuk hogy teljesen kiismerhetők legyünk :)

egyébként szerintem a legtöbb nő arra vágyik, hogy udvaroljanak nekik... bármennyire bejön egy pasi nem megy oda meghódítani, az a fiúk dolga, mi meg csak mosolyogni tudunk, reménykedni, és várni, hogy végre észrevegyen az illető

2011. dec. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

"mi meg csak mosolyogni tudunk"


Hát annyi már bőven elég lenne, de a kérdésem éppen erről szól, hogy még ennyit se szoktatok megtenni.

2011. dec. 14. 11:07
 6/24 anonim ***** válasza:
38%
Mert ha egyértelmű jeleket küldenének, akkor nem szidhatnák a pasikat, hogy milyen idióták, hogy nem veszik őket észre.
2011. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen jó ez így! A bátrabb pasik levadásszák a nekik tetsző nőket, a gyáváknak meg a maradék jut.


35/F

2011. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolót már láttam más kérdésekben is, mindig szerepel ugyanazzal a dumával...utolsó, te lánynak érzed magad, minek irsz a kérdésemre?
2011. dec. 14. 12:32
 9/24 anonim ***** válasza:

az az igazság, h ma már annyira máshogy van ezen a téren minden, mint régen. akkoriban, ha ránéztél egy pasira, az odament hozzád, udvarolt, aztán vagy elküldted, vagy belementél a dologba. de ma már annyira senki nem akarja kimutatni az érzéseit, mindenki az esetleges koppanástól fél. az az igazság, h az is probléma, h a lányok nem mutatják ki egyértelműen, de a fiúk se mennek oda a lányokhoz, még ha kapnak is jeleket.


mindig benne van az emberben, h na és mi van, ha nem is azért néz, mert tetszem neki? akkor ha rámosolygok, lehet, h hülyének néz. legalábbis ezt így szoktam gondolni, és sajnos tényleg nem szoktam én se hűde egyértelmű jeleket adni. max szemezés, pedig ha jól belegondolunk, ez még csak level 1...


na mindegy, azért néha ha tetszik a pasi (meg jókedvemben vagyok és persze már bennem van egy sör), akkor általában rámosolygok, aztán azt szokták venni szerencsére. ennyi elég szerinted? mivel lehetne még egyértelműbbé tenni?


(meg amúgy mindenki arra vár, h a másik lépjen...pl miből találom ki ,h most TÉNYLEG tetszem-e neki??? hmhmmm??)

2011. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nektek alapból könnyebb...rámosolyogsz, nem mosolyog visszarád, az még messze nem olyan vészes és égő mint mikor odamegy a krapek a csajhoz, aki a baratnőivel van, bedob valami dumát(sokan elvárják hogy a duma is standup commedy szinten legyen) és a csaj szemberöhögi vagy lealázóan elküldi.Ha egy pasinak tetszel, viszonozza a mosolyod, odajön...volt nekem is egy esetem egyértelmü volt hogy a csaj néz meg én is őt, de nagyon úgy tünt hogy a barátja áll mellette, mert az is megfordult és bamult engem, hogy mit nézek...normális hogy nem mentem oda.Helyzetek és helyzetek.
2011. dec. 14. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!