Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők miért nem szoktato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők miért nem szoktatok egyértelmü jeleket küldeni a pasiknak?

Figyelt kérdés
Sokszor a semmiből elvárjátok, hogy kitaláljuk , hogy bejövünk nektek.Hallottam elég történetet, hogy nem is gondolta volna a srác, hogy bejön a lánynak, amig nem váltott át rámenősbe és smárolásba nem kezdett meg egyebek.Persze a csaj nem húzta el magát....sőt.Azelőtt meg semmi jelét nem mutatta a vonzalomnak a csaj....
2011. dec. 14. 09:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Kettőnk közül én vagyok a férfi. Ugyanis akkor sem sírtam, mikor egyedül voltam. Éppen ezért van barátnőm.

A kérdésed nyelvtanilag helytelen, nem talált a szúrásod.

Persze anyuci pici fiacskája azt várja, hogy babusgasság a buksiját és minden kudarcáért a nőket tegyék felelőssé. Pedig csak akkor fogsz elérni bármit is, ha teszel érte.


Mit jelent az, hogy bejössz egy lánynak? Ritkán fordul elő, hogy első látásra be akar rángatni az ágyába. Gyakoribb, hogy nem hányja el magát, mikor rád néz. Vagyis szinte mindenkinél meg van az esély, de lépni kell.


Egyértelmű jel pedig nem létezik. Az már nem jel. Tehát azt várod el, hogy lányok kezdeményezzenek. Nincs ezzel semmi baj, de akkor ne legyél megsértődve, hogy azok, akik férfiasan viselkednek elviszik előled azokat a lányokat, akik után csak csorgatod a nyáladat.


Az előző kommentem pedig összhangban van az állatvilágban is jellemző rangsorral. A domináns nőt a domináns hím fogja megszerezni.

2011. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert a férfiak és nők másképpen gondolkodnak. Ami egy nő számára egyértelmű, az egy férfi számára nem feltétlenül. A férfiak nem gondolatolvasók.
2011. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
35 éves fejjel okosabb elfoglaltságot is találhatnál magadnak, minthogy kioktass másokat az interneten.Nem támadásnak szántam elöbbi válaszomat, igaz te annak vetted, de egyszerüen lányok, nők véleményére vagyok kiváncsi.Amúgy meg nem ismersz, ne itélkezz felettem tényleg nincs kedvem ilyen fölösleges vitát folytatni veled.Nincs miért elhányja egy nő magát, mert jóképü vagyok és igenis tetszhetek külső és kisugárzás alapján egy lánynak annyira, hogy rámmosolyogjon vagy jelezzen...
2011. dec. 14. 13:17
 14/24 anonim ***** válasza:
Miért nem szoktál minden neked tetsző lányhoz oda menni?
2011. dec. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Utóbbi időben sok szemét nővel találkoztam.Vagy 5 kapásból eszembe jut.Olyan rondán ráztak le, mintha azt kértem volna tőle, hogy mutassa meg a bugyiját.Nem vagyok gyáva odamenni, de van nekem is büszkeségem.Szeretném kiszürni a salakot.
2011. dec. 14. 14:01
 16/24 anonim ***** válasza:

Tehát az elutasítás sérti a büszkeségedet és az az 5 élmény olyan mély nyomot hagyott benned, hogy félsz a további hasonló elutasításktól.

Ebből az elitasítás a tény, ennek megélése csak rajtad múlik.

De megint oda lyukadunk ki, hogy te félsz a (sértő) elutasítástól, ezért azt várod, hogy a lányok kezdeményezzenek és te utasíthasd el őket.

Értsd meg, hogy ami valóban egyértelmű és félreérthetetlen jel, az már kezdeményezés! Nem várhatod el, hogy lány vállalja a koppanást! Nem várhatod el, hogy a nő legyen a férfi.

A kérdésed alatti példáddal az a baj, hogy az csak a sulis-diszkós tengelyen működik.

Tényleg, hol ismerkedsz?

2011. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Nekem a kezdeményezés egy nőtől, az hogy hogy odajön hozzám, ő szólit le.Akkor tényleg ő lesz a férfi és én a nő, de mondjuk még ez se a világ vége ha a kapcsolatban én hordom a nadrágot...Az nem nagy koppanás egy nőnek, hogy nem viszonozzák a mosolyát vagy szemezését szerintem, azt könnyü elfelejteni...hiszen ez egy halvány kontaktus a sráccal, még a haverok se veszik észre akik a sráccal vannak esetleg....


Amúgy nem arra várok hogy ő jelezzen hamarabb, feltétlenül, hanem arra, hogy mikor észrevette, hogy nézem akkor reagáljon is...lehet tévedek de vannak nők akiknek még a szemezés is sok.Itt nincs mit koppanni, hiszen már látja rajtam, hogy próbálok szemezni vele.Persze lehet nem tetszem stb. de voltak esetek amikor tényleg tetszettem, de a büszkesége nem hagyta, hogy kimutassa ezt, pedig látszott, hogy bámulom, mint szerelmespár a naplementét és akkor is ő vágta a lenéző pofát mint akiért meg kell küzdeni mert ő a NŐ...


TáncKlubb,sportklubb,élelmiszerüzlet területén ismerkedtem eddig meg ismerősök között.


Utcán meg könyvtárba nem próbáltam,pubokba se, meg bulikba se.

2011. dec. 14. 15:42
 18/24 anonim ***** válasza:

Honnét tudod, hogy egy nő mekkora kudarcként éli meg, ha nem lépnek a jeleire? Felfedi magát előtted és a közvetlen környezeted előtt.

Képzeld el, hogy beszélgettek a haverokkal:

- Úgy megbámult engem az a szöszi...

- Ja, a múltkor rám is meresztette a szemeit...

- Minden pasival szemezget az a ribanc.


Közben ti, a teremtés koronái még köszönni sem mertetek neki. Ha tényleg ilyen lenne, akkor nem is érdekelne téged. De lehet, hogy csak félreértettétek a jeleket.


Te azt várod, hogy ha ránézel, akkor reagáljon. Ő meg azt várja, hogy ha már bámulod, akkor tegyél is valamit.


Tánc és sport közben sok lányt ismertem meg.

2011. dec. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Hát igen, mindenki vár valamit...de ahelyett hogy várná, inkább reagáljon, hiszen én megtettem az első lépést.
2011. dec. 14. 17:09
 20/24 anonim ***** válasza:
A szemezés nem az első lépés, csak az első toporgás.
2011. dec. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!