Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit tapasztaltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit tapasztaltok, mennyire gavallérok a mai pasik, mire szoktak meghívni benneteket?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
egy sz*pásra
2011. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vacsorázni, bár nem túl sűrűn. De mindig ő fizet, én már próbáltam, de nem engedi.
2011. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szinte semmire.(a vicces,hogy általában a gazdag pasik a legsóherobbak,ezért is csak pasikategóriában maradnak)A virág kifejezést nem is ismerik.

De ez csak az én tapasztalatom.Mo-n csóróság van,aki nem csóró,az meg félti a pénzét a nőktől.

Egy saját lakással,jó munkahellyel rendelkező diplomás nőnek nyílván nem az kell,hogy odaköltözhessen némi d*gásért egy fazonhoz,és legyen tető a feje fölött,de nem is autót akar vetetni,hanem csak normális randevúkat,apróságokat....

Sajnos nehéz dolgok ezek.

2011. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
whiskykóla
2011. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán járunk el párommal, de ha megyünk, akkor mindig igyekszik, hogy jajj vesz ezt, vesz azt, sokszor nem engedem neki, mert tudom, hogy nagyon takarékoskodnia kell. Általában innivalót szokott venni, ha elfelejtek vinni. Étterembe nem járunk, inkább ketten főzünk. De sok aprósággal meglepett már:):)


Exem aki kétszer annyit keresett mint ő, sosem vett semmit, magának vette a 15-20 ezer forintos játékokat az xboxhoz, és mikor finoman rákérdeztem, hogy bocs, de két hete születésnapom volt, akkor közölte, hogy majd ha olcsó lesz a rózsa, kapok.

2011. dec. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó!, Ugye ez csak vicc, nem?
2011. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

De sok szenvedő p.csa. Mégis mit gondoltok, hogy a pénzszórásból és csekkírásból lettek gazdagok azok a pasik?

Persze, hogy nem. És mivel 99% csak a pénze miatt akar vele lenni, nyilván nem fogja rátok költeni a pénzét és milyen jól teszi.

2011. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én barátom abszolút nem milliárdos (sőt...), de folyton meglep, kicsit túlzásba is viszi:) ha megyünk valahová (bowling, kori, beülős hely), sose engedi, hogy én fizessek, ha feljön hozzám általában hoz valamit, egy kis csokit, rágcsálnivalót, üdítőt, ilyesmi:) szóval őt a gavallér kategóriába sorolnám:)
2011. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az xbox történetes vagyok. Nem vagyok szenvedő p*csa, és sajnos nem vicc. Csak tudod, amikor én a lóf*sz zsebpénzemet kuporgattam össze, hogy a kedvenc kajáját főzzem meg neki születésnapjára, ami nem 1000 forint volt, akkor jó voltam. De ő egy szál virágot nem volt képes venni nekem.

R*hadtul nem a pénzéért voltam vele, és az agyamra megy ez a sok szerencsétlen balfék pasi, akit dobnak a nők, és ahelyett, hogy észrevennék a hibáikat, lek*rvázzák őket, hogy csak a pénzre hajtanak. Mellesleg ha annyira érdekel, Ő pattant le, miután 2 teljes hónapig csalt a munkatársával.

2011. dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem ez nagyon változó!


Én mondjuk nem mozgok olyan körökbe ahol "egy sz.pásra hívnak maximum meg" mint egyik előttem kommentező írta.

Nekem leginkább jó tapasztalatom van.Nem volt sóher pasim, pedig volt egy pár kapcsolatom, illetve randim ugye még több.

23/L

2012. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!