Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyes, rendes pasik! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes, rendes pasik! Ti randiznátok egy ilyan lánnyal?

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves lány vagyok, és már régóta nincs barátom. A külsőmmel szerintem nincs gond, mert sokak szerint csinos vagyok és az arcom is bájos. De már régóta nem találkozok olyan fiúval, aki rendes, jól el lehet vele beszélgetni és jól is néz ki. Nekem nem csak a külső számít, de fontos. Az a baj, hogy az olyan fiúk, akikkel jól el lehet beszélgteni, azok általában nem néznek ki jól, persze tudom, hogy vannak kivételek, de velük hol lehetne találkozni Budapesten?
2011. dec. 15. 20:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27 vagyok amúgy. 9 év. Ha írsz privit küldhetek képet.
2011. dec. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a sulival? Ne mondd már, hogy ott se találkozol egy normális fiúval se! Jársz valamilyen szakköre vagy olyan helyre, ahova sokan járnak?
2011. dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Pont ilyen lányra vágyom, akinek ilyen elvárásai vannak, de komolyan :) Az írásodból nagyon szimpatikusnak tűnsz! :)


Szerintem a személyleírásod is illene rám, de erről Neked kell meggyőződnöd ;)


Írj egy privátot és küldök egy képet :D


18/F

2011. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Hapci01 válasza:

Nyitott szemmel kell járni BP-n. Nap mint nap látok metrókon helyes lányokat csak a reggeli tumultusba illetve sietésbe nem mindig van (sőt) sosincs alkalmam 1-1 csajjal el beszélgetni igaz most pasikról volt szó de ugyan úgy érvényes ez fordítva is :))


19/F

2012. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát csak hogy néz ki ha egy lány megy oda a metrón egy fiúhoz? Szerintem inkább fordítva kellene. De azért köszi a választ.
2012. jan. 2. 18:32
 16/16 Hapci01 válasza:
Zavarba jönne :D Fordított esetben te is zavarba jönnél. Igen általában a fiúnak kellene mert ez az "elfogadott" de kivétel erősíti a szabályt!:D Nyugodtan oda mehetsz hozzá nem fog megharapni vagy elfutni.
2012. jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!