Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az értelmes és szép nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az értelmes és szép nőknél már senki nem is mer próbálkozni?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy érzem, hogy aki azért szép is, ad magára és látszik hogy tanult is már senki nem mer ismerkedni? A férfiaknak ez már túl tökéletes és félnek hogy túljár az eszükön?
2011. dec. 17. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

én merek


küldj képet

2011. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 DiMalto ***** válasza:
Csak azért mert még nem találkoztunk....:)
2011. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem az, hogy nem mernek, csak nincs értelme próbálkozni mert egy ilyen nőnek úgy is akkorák az igényei, hogy mindenki azt gondolja úgy sem felelne meg neki.
2011. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

pont tévedsz, nem nagyok.


átlagosak.



első voltam

2011. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Mutass nekem egy értelmes nőt és nincs olyan, hogy ne próbálkozzak be. Csakhogy, előbb utóbb úgyis kideról, hogy fele olyan értelmes sincs, mint amilyennek mutatja és képzeli magát az illető.
2011. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
kérek egy msnt, felszedlek...megcsókollak..beleremeg az utca...
2011. dec. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én simán bepróbálkozok akárkinél. Az már más, hogy lekoptat.

A lényeg az, hogy tudjak vele értelmesen beszélni akármiről, hozzá tudjon szólni sok témához és ha ki tudja számolni a tolóerőadatokból egy pulzáló sugárhajtómű méreteit (mert én sajnos nem tudom, hiába keresem neten), akkor feleségül is veszem (persze ha hajlandó hozzámjönni).

(23F)

2011. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem nem mernek, hanem esélyt sem adnak senkinek. Én is ilyesmit keresek és nem találom sehol.:( 34/F
2011. dec. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
én értelmes is vagyok meg szép is, és van barátom. de amúgy megértem a problémádat, mert a barátom úgymond kivételes eset volt. amúgy nálam mertek próbálkozni, de többnyire csak a nagyon taplók meg lúzerek, de ők nagyon. :D (nem a csúnyább fiúkra értem, hogy tapló meg lúzer, hanem mondjuk egy srác, aki úgy kezdi, hogy megfogja a fenekem, vagy úgy jön oda, hogy "meghívhatlak egy italra?" erre én: "nem, köszönöm, de nagyon kedves" erre ő: "szerinted gyökérnek nézek ki?" wtf??? majd később még azt is megkérdezte, cigány vagyok-e no comment... és ez csak pár megtörtént eset :D) normálisok nagyon ritkán.
2011. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
éppen ellenkezőleg, ugy vettem észre h a pasik imádják a buta libákat :D
2011. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!