Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, összejönnétek egy ilyen sráccal? Vagy ez tipikusan csak barát kategória?

Figyelt kérdés

Aki átlagos kinézetű, nem kigyúrt, de nem kövér, és nem is vékony. Egyetemet végzett, átlagos fizetése, saját autója van, de lakása nincs. Kirándulni, moziba járni és hasonlókat szeret, de nem bulizós típus, nincs is olyan baráti köre, mint a nagy partiarcoknak. Nem tartozik a bunkók közé, inkább az ellenkezője, próbál kedves, figyelmes lenni.


26 F


2011. dec. 17. 22:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A csúnya lányok esetleg szóba állnak átlagos sráccal is, más nem.
2011. dec. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ahogy már valaki leírta előttem nagyon okosan - baromi sok emberre illik ez a leírás, s sokan közülük párkapcsolatban is élnek. Szóval nem lehetetlen küldetés, egyáltalán, de ha belegondolsz egy picit, valami tényleg meg kell fogja benned.

Mert szép és jó gondolat a párkapcsolat, de épülnie is kell valamire, nem csak arra, hogy de jó párkapcsolatban élni! Szóval valami megkapó tényleg kell, hogy legyen benned, amiért valaki veled jön össze, s nem két hétre. Amitől jó érzése támad attól, hogy rád gondol!

Lehet ez humor, figyelmesség, kedvesség, személyiség um block, az illatod, a tekinteted, a mosolyod.. Valami különleges kell, ami mégiscsak kiemel valamennyire az átlagos szürkeségből, amiért neki megtetszel.

A legnagyobb problémád, amit én látok, hogy baromi bizonytalan vagy. A nők olyanok, mint a pitbull (..:)..), megérzik a félelmet. Tehát ha remegve, füled-farkad behúzva kódorogsz oda, s olyan hangon nyökörögsz, amitől az embernek "bocsánat, hogy élek" érzése támad.. Hát ne hidd, hogy baromi vonzó.

Mert egy szakmunkás, kövér, csúnya arcú pasi is simán be tud újítani valami nőt, ha úgy viselkedik, mint egy adnoisz. Ezalatt nem a kigyúrt partiarcokat kell érteni, nem is az egoistákat - hanem akinek van EGÉSZSÉGES önbizalma, s tudja, hogy a kiszemelt nő is csak ember, ezért nem kell tőle se félni, se megijedni.

Persze vannak nők, akik az ilyen kis nebántsvirágokra hajtanak, de azt hiszem, nem szívesen vennéd ezeket az uralkodó típusokat, főleg, hogy előbb-utóbb elhagynának.

2011. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Nagy Nikcsi válasza:
szerintem egy kedeves aranyos lánynak biztos tetszeni fog az hogy kicsit félsz. mert szerintem az azt jelenti hogy tetszik neked és hogy nem vagy az az ember aki minden héten más nővel villog... és szerintem eleget elmondtál magadról a kedvesség figyelmesség a nyerő főleg ebben a mai szemét világban ami tele van megalásztatással...
2011. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!